gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gelinliklerde süper kombineler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sıradışı gelinlikler ve kombineleri şimdi size tanıtmak istiyorum.Baştan aşağı tamamen uyum içerisinde çalışan gelinlik firmaları son derece renklerde ve aksesuarlarda uyumu en iyi şekilde yakalamışlar.Eğer sizde bu tür kombineleri tercih ediyorsanız ve evlendiğiniz gün olan o özel günde baştan aşağı kombineleri tamamlamak istiyorsanız bu modeller ve uyumlu kombineler sizin için bir seçim olabilir [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Mavili olanlar çok güzeller.Her zman mavi renk daha etkileyici bir konumda oluyor hayatta.
    Emegine saglık adminim

3. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öldüm bittim yaa :D

4. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    pastasına kadar herşey uyumlu,oldumu böyle olsun değilmi ?

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bu çok güzelmişş bayıldım doğrusu.Eee bencede herşey tam takır olmalıı:):)Emeğinize sağlıka dminim:)

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hehe güzel düşünmüşler :)

Gelinliklerde süper kombineler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süper gelinlikler

süper gelinlikler

Evlilik kararı alan çiftler için düğüne kadar sürecek yorucu ama keyifli bir süreç başlar. Bu zaman için de ençok gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak adına gelin adayları giyecekleri gelinlik modelinden, makyaj ve saç modellerine kadar herbir ayrıntıyı ince eleyip sık dokuyarak araştırır. Gelinlik modelleri, farklı modeller ile her sene...
  2. Tesettür Gelinlikler(süper)

Tesettür Gelinlikler(süper)

Kapalılar İÇin Tesettürlü Kapalı Süper gelinlik modelleri Sitemiz üzerinden kapalı gelenlik ve tesettürlü gelinliklerin tamamına GELİNLİKLER kategorimizden ulaşmanız mümkün arkadaşlarım. Kapalı olan kadınlarımız için ayrıca sitemize eklemiş olduğumu aşağıda yer alan konular da dikkat çekebilir bu konularımızıda incelemenizi tavsiye ediyoruz. 908352
  3. mia solano gelinlikler süperler

mia solano gelinlikler süperler

Kusursuz görünmek gözleri kamaştırmak hepsi sizin elinizde..Tek yapacagınız dogru seçim...zevkinize ve tarzınıza kalmış bişey tabi markalardan destek almak lazım değil mi hepsini görmeden karar vermek olmaz ben size MİA SOLANO'yuda görmenizi tavsiye ederm hatta buyrun göstereym :)...
  4. Kabarık etekli süper gelinlikler

Kabarık etekli süper gelinlikler

süper gelinlikler super gelinlikler kabarık çocuk gelinlikleri süper 2010 gelinlik etekleri Kabarık etek düşkünü benim gibi biri iseniz bunlar bizlerin çok hoşuna gidecek etekleri harika :D
  5. Demet Akalın'ın Gelinliği süper gelinlik

Demet Akalın'ın Gelinliği süper gelinlik

demet akalının gelinliği demet akalının yeni saç rengi saç rengi akalın 2010 akalın Evet melişler bildiğimiz gibi Demet Akalın ile Önder Bekensir Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.Beyaz ve gri renkleri kullanılan gelinlikte omuzlardan dökülen tüller ve taş işlemeleri çok zarif bir görüntü oluşturuyor.

Sayfayı Paylaş