gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Gelir politikaları Genel Müdür Yardımcılığı'na Madan atandı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan atamalar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
    Resmi Gazete'deki atama kararlarına göre, Maliye Bakanlığı Gelir Politikaları Genel Müdür Yardımcılığına aynı yerde Daire Başkanı olarak görev yapan Abdurrahman Madan getirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcılığına Bekir Erdoğan, Sivas Millî Eğitim Müdürlüğüne ise Aydın Millî Eğitim Müdürü Ali Murat Taner atandı.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müşaviri Necdet Seyfe başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Seyfe'den boşalan Bakanlık Müşavirliğine Orhan Eroğlu getirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Merkezi 1. Hukuk Müşavirliğine Mahmut Ballı getirildi. Çevre ve Orman Bakanlığı Müşavirliğine Cafer Uzunpınar, Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne Yılmaz Özcan atandı.

ANKA

Gelir politikaları Genel Müdür Yardımcılığı'na Madan atandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tort, Migros’ta Genel Müdür oldu

Tort, Migros’ta Genel Müdür oldu

MİGROS'ta Levent Çakıroğlu’nun Genel Müdürlük görevinden istifa etmesinin ardından yerine Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özgür Tort getirildi. Ömer Özgür Tort, 1994’te İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği tahsilini tamamlayarak, aynı yıl Missouri Üniversitesi Mühendislik Yönetimi konusunda master yaptı. 1997’de Migros Türk’te Endüstri Mühendisliği ve Stratejik Planlama’da...
  2. Para ve Kur Politikasının Genel Çerçevesi

Para ve Kur Politikasının Genel Çerçevesi

PARA VE KUR POLİTİKASI Raporun para ve kur politikası bölümünde genel bir çerçeve çizilmeye çalışılmış. 2000 yılının Kasım ayında yaşanan krizden raporun yazıldığı Kasım 2001 tarihine kadar olan süre göz önünde bulundurulmuş. Buna göre 2000 Kasımda yaşanan krizden sonra, IMF’nin sağladığı ek desteğe rağmen, kamu bankaları öncelikli olmak üzere bankacılık sisteminin mali yapısının...
  3. Sabah'a genel yayın yönetmeni atandı

Sabah'a genel yayın yönetmeni atandı

Ergun Babahan'ın istifası ile boşalan genel yayın yönetmeni koltuğuna nihayet bir isim bulundu!... Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği'ne uluslararası ilişkiler konusunda deneyime sahip olan köşe yazarı Erdal Şafak getirildi. Şafak daha önce gazetede başyazarlık ve yayın koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştu. TEZCAN GÖREVDEN AYRILDI Bu arada Başbakanlık'tan ayrıldıktan sonra Turkuvaz...
  4. Aydın Genel Bilgiler

Aydın Genel Bilgiler

aydına nasıl gidilir aydından bodruma nasıl gidilir sökenin neyi meşhur aydından kuşadasına sökenin nesi meşhur Ege Bölgesinin turistik güzel illerinden Aydın'yakından tanımak istermisiniz? İlin genel bilgileri özellikleri neleri meşhur hepsini merak ediyorsanız buyrun o zaman arkadaşlar:) GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 8.007 km² Nüfus: 824.816 (1990) İl Trafik No: 09 Aydın, Tralles...
  5. Kuru Mama Nedir?Nerden Gelir?

Kuru Mama Nedir?Nerden Gelir?

Hayvanları çok severim ve imkanım oldukça evimde bir hayvan beslemeye çalışırım.En son beslediğim Van kedim çalındıktan sonra daha hayvan almadım eve gerçi.:kedi:Baya içime dokundu yani bu olay :) Neyse ben baya tecrübeli olduğum için kuru mamayı nasıl yerler, başka neyi severler bilirim biraz biraz :)Kuru mamayı genelde severler ama taze pişmiş eti daha çok severler mesela :D Dedim bu...

Sayfayı Paylaş