gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

gelişim geriliği olup bebeğini aldıranlar buraya

Konu, 'Kürtaj' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

anne karnında gelişme down sendromu

Selam kızlar;
    anne karnında gelişemeyen bebekleri olan varmı?
    nasıl bir süreç yaşadınız?

gelişim geriliği olup bebeğini aldıranlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pkolu olup benim gibi sürpriz bebek sahibi olanlar buraya

pkolu olup benim gibi sürpriz bebek sahibi olanlar buraya

Hadi gelin paylaşalım 2. Bebek için tedavi gördüm ama olmadı
  2. Anne karnında bebeğim gelişim geriliği

Anne karnında bebeğim gelişim geriliği

anne karnında bebeğin gelişim problemleri,gebelikte bebeğin gelişim problemleri,hamilelikte bebeğin gelişmemesi,anne karnında bebeğin gelişmemesi,anne karnında bebeğin gelişimin yavaş olması,hamilelikte bebeğin gelişim geriliği hakkında bilgiler Anne karnında gelişmekte olan bebeğin gebelik yaşma göre beklenenle kıyaslandığında kilosunda ve boyutlarında azalma olmasıdır. gebelik haftasına...
  3. Hamileyim bebeğimde büyüme geriliği var?

Hamileyim bebeğimde büyüme geriliği var?

gebelikte büyüme geriliği nedir,hamilelikte büyüme geriliği nedir,gebelikte büyüme geriliği belirtileri,hamilelikte büyüme geriliği belirtileri hakkında bilgiler Rahim içi gelişme geriliği , plesantanın cenine yeterince oksijen ve besin taşıyamaması ile ilgili sorunlardan kaynaklanıyor olabilir.Bunun yanında diğer sebepleri şöyle sıralayabiliriz. ►Annenin yüksek tansiyon olması ►Sigara...
  4. Anne karnındaki bebeğin zeka gelişimi etkileyen nedenler nelerdir?

Anne karnındaki bebeğin zeka gelişimi etkileyen nedenler nelerdir?

Zaman zaman verilen ilaçlar zeka geriliğinin tedavisi için değil, epilepsi, hiperaktivite dikkat dağınıklığı, davranış sorunları nedeniyle aktivitenin azaltılması vb. eşlik eden problemler için verilmektedir. Ayrıca, bu konuda tedavi niteliği olmayan bazı faaliyetler sanki tıbbi tedavi gibi sunularak, ailelerin çaresizliğinden faydalanılmakta ve maddi açıdan ciddi bir şekilde sömürülmektedir....
  5. Gelişim geriliği

Gelişim geriliği

Kızlar merhaba 36. Haftamdayım bebeğim 2550 gr kafası ve fl boyu 1 hafta geride . Doktor bunlar olabilir falan Dedi ama kafaya çok taktım inş iyidir. 1 günde sadece 150 gr almış :((

Sayfayı Paylaş