gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gelişimi için Çocuğa Nasıl Davranmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gelişimi için Çocuğa Nasıl Davranmalı Arkadaşlar ben bilinçli bir anne olmak istiyorum elbette ki herkes iyi bir anne olmak ister ama benim ilk anneliğim ve bu konuda sizden yardım bekliyorum tecrübelerinizi yazınız.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gelişimi için Çocuğa Nasıl Davranmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklara  karşı nasıl davranmalıyız?

çocuklara karşı nasıl davranmalıyız?

sinirli çocuğa nasıl davranmalı Çınar Koleji Geleneksel 5. Bilim-Sanat Şenliği’nin üçüncü gününde Çınar Koleji velileri ile biraraya gelen Prof. Dr. Üstün Dökmen; akademik birikimlerinin ve doğal gözlem yeteneğinin ürünü sıra dışı paylaşımlarda bulundu. Konuşmasını eşler arası iletişim, ebeveynler ve çocuklar arasındaki iletişim başlıkları altında yoğunlaştıran Dökmen; baştan sona özgün...
  2. anaokuluna başlayan çocuklara nasıl davranmalıyız?

anaokuluna başlayan çocuklara nasıl davranmalıyız?

anaokuluna başlama hem aile için hem de çocuk için çok önemli bir ilk adımdır. Aileler bir çok kaygı yaşamaktırlar. Özellikle de anneye fazla bağımlı olan ve evde kural öğretilmemiş, sorumluluk verilmemiş olan çocuklar için anne-babalar daha fazla kaygı duymaktadırlar. Çünkü genellikle bu çocuklar daha fazla uyum problemi yaşamaktadırlar. Çocuklar becerileri gelişmeye başladığı dönemden...
  3. Çocuğum yalan söylediğinde nasıl davranmalıyım?

Çocuğum yalan söylediğinde nasıl davranmalıyım?

4 yaşındaki kızıma nasıl davranmalıyım Çocuğunuz çeşitli sebeplerden dolayı gerçeği sizden saklayabilir ya da olayları farklı şekillerde size yansıtabilir. Önceleri masum olarak gördüğümüz, çocuktur deyip önemsemediğimiz yalanlar daha sonraları davranış bozukluğuna dönüşebilir. Bazen sevgi ve ilgi eksikliğinden dolayı dikkat çekebilmek ve aile tarafından fark edilebilmek için bu yolu tercih...
  4. Küfreden çocuğa karşı nasıl davranmalıyız?

Küfreden çocuğa karşı nasıl davranmalıyız?

küfür eden çocuğa nasıl davranmalı küfür eden çocuğa nasıl davranılır Hemen hemen hiçbir anne-baba çocuğunun küfür etmesini istemez.Çocuklar için örnek yine biz anne-babalarız. Çocuk aile içinde olumlu davranışları görür ve öğrenirse olumlu şekilde davranır.Benim küçük oğlum anaokulana gidiyor arkadaşlar.Ogün gayri ihtiyari ağzından hoş olmayan kelimeler döküldü.Afalladım kaldım.Bunu nereden...
  5. Sağlıklı Gelişimi için Çocuğa Nasıl Davanılmalı

Sağlıklı Gelişimi için Çocuğa Nasıl Davanılmalı

Sağlıklı Gelişimi için Çocuğa Nasıl Davanılmalı Sağlıklı Gelişimi için Çocuğa Nasıl Davranmak Gerekir Merhaba Melek'ler ve çocuğunun sağlıklı gelişimi için bilinçli olmak isteyen anne ve babalar... sizler için bu sayfamızda çocuk gelişimine dair bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz. Çocuğun sağlığı konusunda sürekli evhamlı davranırlar, çocuklarına zarar geleceğini düşündükleri her...

Sayfayı Paylaş