gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Gelişinin,Bir Gidişi Olduğunu Bile Bile Seviyorum Seni...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Gelişinin, Bir Gidişi Olduğunu Bile Bile Seviyorum Seni…
    Bir Başka Güne Uyandım Bugün…Penceremin Perdesini Araladım Usulca…İçimi Sardı Yokluğun…

Gözlerime Doldu Sana Dair İzler…Açtım Pencereyi Hızla…Ve Saçlarımı Savuran Rüzgara Anlattım Seni…İçimi Kasıp Kavuran Sessizliğe Rağmen, Senli Cümleleri Boğazıma Dizdim Birer Birer…Ve Yine Yuttum Sensizliği…

‘Gelecek’ Dedim ‘Gelecek’… O An Seni, Sensizliği Ve Yine Seni Yaşadım…Düşündüm Saatlerce…Saklandım Yüreğimin Kıyısına…Ağladım Sessizce… Sana Ayırdım Bugünü… İlgi Bekleyen Bir Çocuk Gibi Sığındım Gözyaşlarımın Her Bir Damlasına…Kandırdım Kendimi, Hayallerime Aldanırcasına…

Ve Yine Sevdim Seni Kendi İçimde…

Gün Bitti, Sen Bitmedin…Uyumak İstemiyorum Artık…Her Gün Bitimi, Seni Kaybediyorum Kendimde…Yok Oluyorsun Ansızın…Kendimi Anlamsız Hissediyorum O An… Ve Yine Sabah Oluyor…Yeni Baştan Yaşıyorum Herşeyi…

Her Gün Sensizliğe Başlamak Beni Bu Denli Çaresiz Kılan…
    Varlığına Seni Sığdıramıyorken, Yokluğuna Seni Sığdırmak Bana Dokunan!

Bir Gidişe Adını Yüklemek Canımı Acıtıyor…
    Sen Bir Kere Gidiyorsun Ben Her Gün Bitiyorum…
    Yüreğimden Uzaklara Attığın Her Adımsa, Kalbimin Feryadı…

Şimdi Kapasam Gözlerimi...Uyusam...Gözlerimi Açtığımda, Seni Bulsam Yanımda...Hiç Gitmesen...

Anlasana !
    Gelişinle Hayat Bulan Gözlerime, Gidişini İzlemeyi Yakıştıramıyorum...

Gelişinin,Bir Gidişi Olduğunu Bile Bile Seviyorum Seni... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeNi Seviyorum Sensizken BiLe..

SeNi Seviyorum Sensizken BiLe..

Yine sensiz sessiz bir gecede yağmur var bu şehirde. Gözlerinin içine bakarken gülen gözlerim gecenin bu kör vaktinde boşluğu seyrediyor. Balkon demirleri arasına sıkışmış caddeyi seyrediyor. Gözlerim hala gidişini seyrederken takındığı tavrı sürdürüyor. Hala buğulu, hala telaşlı, hala çaresiz, hala başıboş... Hayat ışığının yandığı gözlerim bugünlerde oldukça sönük. Yanıyorlar sevgili,...
  2. Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Yaşanıp bitmiş bir " gün " gibi Akıp gitmiş bir " sel " gibi Gün gelir unutursun herşeyi... Sonra da tüm yaşananları gömersin yalnızlığa... Ama seni bir kere yazmışken satırlara.. Ancak ölüm ile unuturum seni......" Yine sensizliği yazıyorum akşamın gözlerime düştüğü anlarda...Dünkü takvimlerden devraldığım hüzünleri toplayıp yine yokluğunu kanatıyorum...
  3. Seni Seviyorum Sensizken Bile

Seni Seviyorum Sensizken Bile

Seni Seviyorum Sensizken Bile Yine sensiz sessiz bir gecede yağmur var bu şehirde Gözlerinin içine bakarken gülen gözlerim gecenin bu kör vaktinde boşluğu seyrediyor Balkon demirleri arasına sıkışmış caddeyi seyrediyor Gözlerim hala gidişini seyrederken takındığı tavrı sürdürüyor Hala buğulu hala telaşlı hala çaresiz hala başıboş Hayat ışığının yandığı gözlerim bugünlerde oldukça sönük...

Sayfayı Paylaş