gebe
  1. prens-es

prens-es Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3

gelişmeyen kese tanısı konulan varmı :(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında prens-es tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba siteyi uzun zamandır begenerk takıp edıyordum cok samımı ve dogal arkadaslarla dolu olan bır sıte sorum olcaktı25.08.2015te adet oldum gnum gecktı gebelık testı yaptım poztıf cıktı bende ertseı gun kadın doguma gıttım ultrasyona aldı kese yoktu hbs cokta yuksek degıldı 874 du 2 gun sonra gıttım 1049 olmus ama suphelı kese var dedı aradan bı hafta gectı yanı dun gıttım adet gunumu sordu soyledım ultrasyona aldı adet gunume gore 1.aydan fazla gebelık olması lazımmıs kese 0.7 mm den 0.94 cm cıktı gelısmyen keselık olma ıhtımalı cok yuksek haftaya gel sonlandırabılrz dedı dogal olarak ben aglamaya basladım cunku cok canım sıklıdı o hırsla özel bı doktora gııtım oda bu haftalarda gelısmyen gebelık olma ıhtımalı olamaz dedı yanı tam tersı syler daha olumlu seyler soledı benım kafam acayıp karıst:(geç dollenme olabılırmıkı benım gıbı aynı durumu yasayanlar varsa yorum atabılrmı gercekten kendımı ıyı hıssetmıyorım::(:(

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Öncelikle moralinizi bozmayın.Geç döllenme gibi durumlarada bu tür durumlar görülebilir.Başka bir hekime görünmeniz isabet olmuş.Biraz daha sabırlı olun ve kontrolünüzü aksatmayın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğimle sevgiler..

3. prens-es

prens-es Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    cok teşekür ederim inşalah ıyı sonuçlar alırız benım gıbı bebek bekleyen herkese rabbım hayırlı hamılelıkler nasıp etsın rabbım kımseye evlat aratmasın ınşalah rabbım ol der olur tevakkul dua sabır herseyın başı ...

prenses 1989 bunu beğendi.
gelişmeyen kese tanısı konulan varmı :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tifo tanısı ve tedavisi

tifo tanısı ve tedavisi

tifo bakterisi tifo tanı tanisi tanısı hamilelikte TİFO Salmonella türü bakterinin neden olduğu, sıklıkla kirli içme suları ve yiyeceklerle bulaşan yaygın ve mikrobik bir hastalıktır. Tifoya neden olan bakterilerin rezervuarı insandır. Bulaşma yolu genelde ağızdır. vücuda girdikten 1-2 hafta sonra hastalık ortaya çıkar. Diğer adı enterik ateş olan tifo; baş ve karın ağrısı, yüksek ateş, göğüs...
  2. epilepsi tanısı ve tedavisi

epilepsi tanısı ve tedavisi

epilepsi belirtileri bebeklerde sara belirtileri bebeklerde epilepsi nelerdir SARA (EPİLEPSİ) HASTALIĞI Vücudumuzu yöneten merkez beyindir. Bütün aktiviteleri beynimiz sayesinde yaparız. Dolayısıyla beyindeki hücreler arasında elektriksel bir bağlantı vardır. Merkezi sinir sistemi hücrelerinin beklenmedik, aniden elektriksel boşalması sonucu epilepsi ortaya çıkar. Bir kaç dakika sürer ve sonra...
  3. AİDİS: tanısı ve tedavisi

AİDİS: tanısı ve tedavisi

aidis aıdıs aıdis AİDS Türkçesi edinsel bağışıklık yetmezliği sendromu olan AİDS, HIV adındaki mikrobun neden olduğu, kan yoluyla ve cinsel ilişki sırasında bulaşan bir hastalıktır. Bu virüs, vücuda girdiğinde hastalığa karşı direnç göstermemizi sağlayan bağışıklık sistemimizi yok eder. Böylece başka hastalıklara yakalanmamız çok kolaylaşır ve en basit bir soğuk algınlığına bile direnç...
  4. selam sevgili arkadaşlar  boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

selam sevgili arkadaşlar boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

Mrb ismim zeynep, ben yeni boş gebelik geçirdim dün gebeliğim kürdaşla sonlandırıldı. malumunuz çok üzgünüm ultrasonda bebeğimin; 9 haftalık olmasına rağmen kalp atışları görülmedi Allahım kimsenin umutlarını suya düşermesin hakkımızda hayırlıs olsun.. Buyurun böyle durumu yaşayan arkadaşlarımız varsa burda paylaşalım....
  5. süt konulan kurabiye tarifleri

süt konulan kurabiye tarifleri

Kızım kurabiye yemeyi çok seviyor melekler ama sütten de nefret ediyorum. Ben de ona içine süt konulan kurabiyelerden yapmak istiyorum. Var mı bilen sütlü kurabiye tarifi ?

Sayfayı Paylaş