gelişmeyen kese tanısı konulan varmı :(

prens-es

Yeni Üye
Üye
gelişmeyen kese tanısı konulan varmı :(
arkadaşlar merhaba siteyi uzun zamandır begenerk takıp edıyordum cok samımı ve dogal arkadaslarla dolu olan bır sıte sorum olcaktı25.08.2015te adet oldum gnum gecktı gebelık testı yaptım poztıf cıktı bende ertseı gun kadın doguma gıttım ultrasyona aldı kese yoktu hbs cokta yuksek degıldı 874 du 2 gun sonra gıttım 1049 olmus ama suphelı kese var dedı aradan bı hafta gectı yanı dun gıttım adet gunumu sordu soyledım ultrasyona aldı adet gunume gore 1.aydan fazla gebelık olması lazımmıs kese 0.7 mm den 0.94 cm cıktı gelısmyen keselık olma ıhtımalı cok yuksek haftaya gel sonlandırabılrz dedı dogal olarak ben aglamaya basladım cunku cok canım sıklıdı o hırsla özel bı doktora gııtım oda bu haftalarda gelısmyen gebelık olma ıhtımalı olamaz dedı yanı tam tersı syler daha olumlu seyler soledı benım kafam acayıp karıst:(geç dollenme olabılırmıkı benım gıbı aynı durumu yasayanlar varsa yorum atabılrmı gercekten kendımı ıyı hıssetmıyorım::(:(

Merhaba
Öncelikle moralinizi bozmayın.Geç döllenme gibi durumlarada bu tür durumlar görülebilir.Başka bir hekime görünmeniz isabet olmuş.Biraz daha sabırlı olun ve kontrolünüzü aksatmayın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğimle sevgiler..

cok teşekür ederim inşalah ıyı sonuçlar alırız benım gıbı bebek bekleyen herkese rabbım hayırlı hamılelıkler nasıp etsın rabbım kımseye evlat aratmasın ınşalah rabbım ol der olur tevakkul dua sabır herseyın başı ...

merhaba dört haftalık hamileyken kanamam oldu bi aksam hastanede yattım düşük önleyici hap ve iğne le tedavi oldum kanamam durdu üç gün sonrasında kontrole gittim gebelik kesemin gelişmediğini söyledi doktor altı haftalık olmustu fakat görünümü dört haftalık kalmış dedi kalp atışı duymadı yüzde elli gelişmeyen gebelik dedi bi hafta verelim dedi bi hafta sonra gittim gelişme yok kalp atışı yok yuzde doksan dokuz gelişmeyen gebelik dedi sonlandırılması gerekli dedi. baska bir doktora gitmedim ildeki en ıyı doktor güvendim ve yarın bebeğimi alacaklar içimde hala bir umut var :( neden gelişmedi probem neydi başına gelen var mı aynı durum ne yapmalıyım

merhaba dört haftalık hamileyken kanamam oldu bi aksam hastanede yattım düşük önleyici hap ve iğne le tedavi oldum kanamam durdu üç gün sonrasında kontrole gittim gebelik kesemin gelişmediğini söyledi doktor altı haftalık olmustu fakat görünümü dört haftalık kalmış dedi kalp atışı duymadı yüzde elli gelişmeyen gebelik dedi bi hafta verelim dedi bi hafta sonra gittim gelişme yok kalp atışı yok yuzde doksan dokuz gelişmeyen gebelik dedi sonlandırılması gerekli dedi. baska bir doktora gitmedim ildeki en ıyı doktor güvendim ve yarın bebeğimi alacaklar içimde hala bir umut var :( neden gelişmedi probem neydi başına gelen var mı aynı durum ne yapmalıyım

Merhaba, sorunlu gebeliğin nedeni ancak genetik test yapılarak teşhis edilebilir. Yarın ki işlem yapılmadan önce başka bir hekime görünmeniz ileride keşke dememek ve kuşku ile yaşamamak adına faydanıza olacaktır. Başka bir hekiminde görüşünü almanızı tavsiye ediyorum..

Geri