gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Geliyorum

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum
    Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......

Geliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meteor Geliyor

Meteor Geliyor

Güneş sistemimizde, özellikle Mars ve Jupiter arasında yer alan büyük boşlukta çok sayıda meteor bulunmaktadır. Bu meteorların bir çoğu güneş etrafında turlarını tamamlarken diğer gezegenlerin yakınlarından geçer. Bazen gezegen meteorun yörüngesi üzerinde kalır ve çarpışma gerçekleşir. Küçük meteorların gezegenlere çarpması sık yaşanan bir olaydır. Özellikle atmosferi olmayan gezegen ve...
  2. bebeğim geliyor

bebeğim geliyor

bebeğim geliyor Allahın ıznıyle ben temmuzda anne olacagım. 7 haftalık hamıleyım.Cok guzel bır duygu allah ısteyen herkese kısmet etsın. tabı zorlukları var ama bılıyorum hepsı gececek bebısımı kucagımıza alacagız.mıde bulantılıarı,mıde yanmaları,kanamalar zor ama hepsının gececegını bılıyorum hamılelıgımın tadını cıkarmaya calısıyorum.dun ılk defa kalp atısını duyduk.benım ıcın baska bır...
  3. Kardeş Geliyor

Kardeş Geliyor

komik cocuk resimleri komik bebekle Aileye bir bebeğin, kardeşin katılması heyecan vericidir. Bu heyecanın yanı sıra, hem ebeveynlerde hem de evin büyük çocuğunda çeşitli kaygılar da görülebilir. Anne ve baba yeni doğanın sorumluluğuna alışmaya çalışırken, evin büyük çocuğu da artık ilgi odağı olmadığı fikrini benimsemeye çabalar. Bu da evde değişim rüzgarların esmeye başlaması ve yeni bir...

Sayfayı Paylaş