gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Gelme sakin!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] forumsaati.net

Gelme sakin!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekliyorum Gelmeni

Bekliyorum Gelmeni

Bekliyorum Gelmeni Sensizlik vuruyor gönlümün sahillerine… Sevdanı yudumluyorum buruk gün batımlarında… Kekremsi tadı yokluğunun dudaklarımda… Bekliyorum gelmeni sevda gözlüm… Zaman geçip gitmiyor ezip geçiyor sanki… Her saniye daha da acı veriyor sensizlik… Ağır ağır üzerime çöküyor gecenin karası Bekliyorum gelmeni gece gözlüm… Umut bu olmalı… Uzağımdayken de sevdanı devşirmek… Aşksın...
  2. Cengiz İmren - Sakın Gelme

Cengiz İmren - Sakın Gelme

Sensizliğin demindeyim Sanma artık kendimdeyim Hem deli hem divaneyim Görmeden git, git ne olur... Bir daha sakın gelme Gelme, gelme Halimi asla görme, görme Dilerim artık gülme Unut sen de gülmeyi Alıştım bak sensizliğe Ölesiye sevsem bile Yaşamaya kararlıyım Görmeden git, git ne olur
  3. Yalın - Gelme

Yalın - Gelme

duydumki cok pismanmissin gecen gözyasiyla dolmus sana deli gibi asikken tükettigin bu kalbe yan seni cok sevmistim inan sana gözü gibi bakarken kaybettigin askina yan seni canim bilmistim inan gelme bunca yilin ardindan dönme yeniden baslayamam son sözün hala rüyalarimda kalbim yorgun artik dayanamam yeniden baslamaya dönüsü yokki her hatadan gözlerde bitmisse yürekte aranmaz inan...
  4. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...

Sayfayı Paylaş