gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Gelmek istemiyor

Konu, 'Spor' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Türkiye'ye gelmek istemiyor

Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Real Madrid'in Hollandalı yıldızı Ruud van Nistelrooy, Türkiye'de futbol oynamak istemediğini açıkladı.
    Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Johan Neeskens'in, "Ne benim ne de Rijkaard'ın Nistelrooy ile bir konuşması oldu. Bunlar İngiliz basınında yer alan şeyler" açıklamalarına karşın Hollandalı yıldızın menajeri şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Nistelrooy'un menajeri Rodger Linse konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ruud için çok sayıda telefon alıyorum ancak Ruud, Türkiye'de oynamak istemiyor" dedi.
    Uzun süredir sakatlıklarla boğuşan 33 yaşındaki Ruud van Nistelrooy'un, Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'la telefonda görüştüğü ve Rijkkard'ın Nistelrooy'u Galatasaray'a gelmeye ikna ettiği iddia edilmişti.

Gelmek istemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyamet Günü Yaklaşarak Gelmektedir

Kıyamet Günü Yaklaşarak Gelmektedir

Ölüm gitgide yaklaşıyor. İster genç olun ister yaşlı, geçen her gün, hatta her dakika ölüme biraz daha yaklaşıyorsunuz. Zamana karşı koyamıyor ve ölümün yaklaşmasına bir türlü engel olamıyorsunuz. Almakta olduğunuz önlemlerin hiçbiri sizi ve çevrenizdekileri "geçici" olmaktan alıkoyamıyor. Dünyadaki herşey gibi siz de yaşamınızı sona erdirecek güne doğru ilerliyorsunuz. Ancak...
  2. galip gelmek

galip gelmek

Meşru iş ve yarışlarda sağlanan başarı gayret ve himmetin boşa çıkmamasına, Sabrederek ve sebeplere sarılarak sürdürülen çalışmaların getireceği sevince, Galip gelmek bazen sevinmeye, bazen de her şeye rağmen -imtihan gereği- üzülmeye delalet eder.Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacak demektir. Rüyada her...
  3. artik  istemiyorum

artik istemiyorum

vur hadi vur bikere daha vur ne anlar yarali can istersen iki vur bir zamanlar bebegimdin sevdigimdin herseyimdin en cok baglandigim inandigim ask sendin gönderdigin mesajlar meger hep yalanmis yasadigigmiz o güzel günler hepsi rüyaymis....... inanilmazdoyulmazanlatilmazkanilmaz hepsi bir anda yok oldu yok birdaha bulanmaz kac kere kostum pesinden hayirsiz yalvardim yakardim yikildim...
  4. umutlanmak istemiyorum

umutlanmak istemiyorum

hanımlar üye olmaya çalıştım ama beceremedim adetime 7 gün var ama yumurtalıklarımda feci bir sancı var yumurtlama günlerimde dahil 1 ay boyunca bebek çalışmasındayız... bugünde baş dönmesi var iştahımda açıldı...gaz oluyor sürekli yani bir kaç gündür hamilemiyim ki ???

Sayfayı Paylaş