gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

gelmeyişin ölümümün sebebiydi...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

gelmeyişin ölümümün sebebiydi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müessir Fiillerle Madununun Vücudunda Tahribat Yapan Veya ölümüne Sebep Olan Mafevka

Müessir Fiillerle Madununun Vücudunda Tahribat Yapan Veya ölümüne Sebep Olan Mafevka

madde 118 - 1. 117 nci maddede yazılan fiiller madunun vücudunda tahrıbatı mucip olmuş ise amir veya mafevk beş seneye kadar hapsolunur. 2.Daha ziyade vahim hallerde amir ve mafevk altı aydan beş seneye kadar hapsolunur. 3. Fiil taammüden yapılmış ise amir veya mafevk on seneye kadar ağır hapis cezasiyle cezalandırılır. 4. Fiil ölümü intaç etmiş ise fail on seneden az olmamak...
  2. sebep

sebep

En çok ben mi dinledim öğretmenin “kendi kelimelerinizle yazın” öğüdünü?Birçok ihtimali var bu yazışın.kendi kelimem çoktu içimde kırılan,kağıda cam kesiği gibi batan,kağıdı acıtan “kendi kelimelerim” vardı.hiç bir kelime asıl benim olamazken sahiplenmekti,kelimelerin asıl ben olmasıydı.içimden gelen kelimelerimin bir ter gibi tenime sızışı. yaşarken öylece kolay kolay konuşuluyordu...
  3. Gelmeyişlerin Eksiltir ßeni...

Gelmeyişlerin Eksiltir ßeni...

Gelmeyişlerin tek kötü kaderiydi yalnızlığımın. Bir alın yazgısı, kara bir dua gibi... Tüm hücrelerime sen yazılmıştın yar. Çoğalıyordun... Bu çoğalışı durdurmak için yavaş yavaş öldürüyordum kendimi. Sonra.. Sonrası mı? Aklıma her düşüşünde seninle birlikte yeni hücreler doğurdu bedenim. Ölüm gecikti, sen çoğaldın, ben varoluşa tutundum... Yine, yeniden seni çizdim vücudumun her...
  4. ölümüne sevenlere.....

ölümüne sevenlere.....

Aşk mevsim gibi bir anda çıkar karşına,hayır diyemezsin o vakit gözyaşlarına ellerine,yüreğine,kalbine,ona bütünüyle sarılırsın,korkmazsın hayattan bilmezsin korku nedir yüreğin cesaretlenir,hayata bir umutla bakarsın sonbahar yağmurları bile okşar içini,bazen çocuk olurs un,oynarsın balonlarla,uçurtmalar uçurursun ,çocuk kadar masum olur yüreğin bilmezsin ki kötülük nedir içindeki acılar...
  5. Anne karnında bebek ölümlerinin sebepleri

Anne karnında bebek ölümlerinin sebepleri

Anne karnında ölümlerin yüzde 20 ila 40’ı bebeğe ait nedenlerle olur. Bunlar içinde en çok görüleni doğumsal yapısal anormalliklerdir. Tüm rahim içi ölümlerin yaklaşık yüzde 30’u bu anormallikler nedeniyle meydana gelir. Bunlar içinde kalp anormallikleri ve beyindeki anormallikler en önemlileridir. Ayrıca spina bifida denilen ve bebeğin sırtında omurga üzerinde kapanmadan kalan bir delikten...

Sayfayı Paylaş