gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gelmiş Geçmiş En Korkulan Ordular |Foto Belgesel|

Konu, 'Genel Türk Tarihi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

orduların mekanı
    Gelmiş Geçmiş En Korkulan Ordular

ben bunada rep istiyommmmmmmmmmm:yo:​

Gelmiş Geçmiş En Korkulan Ordular |Foto Belgesel| konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelmiş geçmiş en iyi sinema oyuncusu

gelmiş geçmiş en iyi sinema oyuncusu

(D.t. 11 Kasım 1944, Malatya - Ö.t 3 Temmuz 2000, İstanbul), Türk sinema oyuncusu Malatya'nın Pütürge ilçesindendir.Annesi Malatya Pötürge babası Yozgat'lıdır. Vefa Lisesi'nden mezun oldu.1964 Yılında İstanbul Sarıyer Kalender Orduevi'nde vatani görevini (Askerliğini) yaptı. Sanat hayatı, "Zoraki Tabip" adlı tiyatro oyunuyla başladı. 1 yıl kadar Kenterler Tiyatrosu'nda çalıştıktan...
  2. Gelmiş Geçmiş En İyi 20 Gelinlik

Gelmiş Geçmiş En İyi 20 Gelinlik

nicole kidman gelinlik nicole kidman gelinliği grace kelly gelinlik grace kelly gelinliği nin Conde Nast Brides dergisi yakın tarihimizde mihenk taşı olan 50 gelin ve gelinliği yayınladı. 1- Grace Kelly, 1956. İsmi gibi zarafetin simgesi Grace Kelly, Monaco Prensi Rainier ile evlendi. Gelinliği Metro-Goldwyn-Mayer stüdyolarının kostüm departmanında dikildi. Oscar de la Renta gelin...
  3. gelmiş geçmiş en mutlu çift..

gelmiş geçmiş en mutlu çift..

Dünyada yaşamış en mutlu çift kim sizce? Cevap:Adem ile Havva. Nedenmi? İşte nedenleri. 1- Adem'in de Havva'nın da kaynanası olmadı. 2- Adem de Havva da aldatılmaktan korkmadı. 3- Adem: 'Arkadaşlarımla maç yapmaya gidiyorum' diyemedi. 4- Havva kız arkadaşlarını eve toplayıp akşama kadar dedikodu yapamadı. 5- Adem hiçbir zaman poker partisine gidiyorum deyip, gecenin bir köründe eve...
  4. en korkulan 8 rüya

en korkulan 8 rüya

Birer yetişkin olup karanlık korkumuzu yendikten sonra bile kâbuslarımız bir türlü sona ermez. Bizi korkuturlar bir de bu yetmiyormuş gibi bilinçaltımızdan getirdiği mesajlarla bizi rahatsız ederler. Gördüklerimizin yalnızca bize özel olduğunu zannetsek de aslında birçoğumuz çarpışmalar ve felaketler gibi aynı konulu kâbuslar görürüz. Bakalım gördüğümüz en yaygın sekiz kâbus neyin işareti...
  5. Gelmiş Geçmiş En Hayırlı 4 Kadın

Gelmiş Geçmiş En Hayırlı 4 Kadın

gelmiş geçmiş en hayırlı 4 kadın hangileri kimlerdir nedenleri sebepleri ile ilgili bilgiler burada melekler İslam dünyasında bu güne kadar dünyaya gelmiş olan en hayırlı 4 kadından behsedilir melekler.Bu kadınlar evliliklerinde müslüman bir kadının evlilik hayatı nasıl olması gerekiyorsa öyle olmuşlar,hayatlarında çok acılar çekmişler ancak sabretmeyi bilmişlerdir.Hayatları boyunca Allah'a...

Sayfayı Paylaş