gelmiş geçmiş en mutlu çift..

gökçe

Yeni Üye
Üye
gelmiş geçmiş en mutlu çift..
Dünyada yaşamış en mutlu çift kim sizce?

Cevap:Adem ile Havva. Nedenmi? İşte nedenleri.
1- Adem'in de Havva'nın da kaynanası olmadı.
2- Adem de Havva da aldatılmaktan korkmadı.
3- Adem: 'Arkadaşlarımla maç yapmaya gidiyorum' diyemedi.
4- Havva kız arkadaşlarını eve toplayıp akşama kadar dedikodu yapamadı.
5- Adem hiçbir zaman poker partisine gidiyorum deyip, gecenin bir köründe eve sarhoş gelemedi.
6- Adem hiç uzun iş görüşmeleri için yurtdışına gidemedi. Gitse bile gittigi yerde otel odasında kalamadı.
7- Sevgililer Günü'nü unutmaktan doğan kavgalar çıkmadı.
8- Randevulara gecikince trafiği bahane edemediler.
9- Yüksek gelen faturalar nedeniyle tartışmadılar.
10- Özel günlerinde birbirlerinin sevmedikleri arkadaşlarını davet etme gibi bir ihtimalleri olmadı.
11- Adem hiçbir zaman Havva'ya 'Sen bu dünyada gördüğüm en güzel kadınsın' derken yalan söylemedi.
12- Hiçbir zaman röntgenleyen var mı? diye tedirginliğe düşmediler.
13- Onlar enflasyon canavarıyla hiç tanışmadılar. Birikimlerini batırıp alacak bankacılarla da hiç karşılaşmadılar.
14- Onlar mutluydular. Çünkü, ne sayıma gerek vardı, ne de sayılmaya.
15- Hiçbir zaman birbirlerinin yüzüne telefonu kapatamadılar. Telefonda kavga da etmediler.
16- Hiçbir zaman siyaset-politika konusunda dil, din, irk tartışmasına girmediler...
17- Havva hiçbir zaman kıyafeti ile Adem'i çileden çıkartmadı.
18- Hiçbir zaman Havva, 'Beni en son ne zaman sinemaya götürdün, en son ne zaman dışarıda yemek yedik' demedi.
19- 'Senden baska gül koklarsam namerdim' lafı da gerçekti ve Havva da bunun doğru olduğuna emindi

mynet.com

Ne kadar şanslılarmış demekten kendimi alamıyorum:D

Cevap: gelmiş geçmiş en mutlu çift..

valla süper annem keşke şimdiki zamandada da öle olsyadın bende adem var ama zaman farkılı:Dpaylaşımın için teşşekürler

Geri