gebe
  1. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

gelmiş geçmiş en mutlu çift..

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında gökçe tarafından paylaşıldı.

Dünyada yaşamış en mutlu çift kim sizce? Cevap:Adem ile Havva. Nedenmi? İşte nedenleri. 1- Adem'in de Havva'nın da kaynanası olmadı.
    2- Adem de Havva da aldatılmaktan korkmadı.
    3- Adem: 'Arkadaşlarımla maç yapmaya gidiyorum' diyemedi.
    4- Havva kız arkadaşlarını eve toplayıp akşama kadar dedikodu yapamadı.
    5- Adem hiçbir zaman poker partisine gidiyorum deyip, gecenin bir köründe eve sarhoş gelemedi.
    6- Adem hiç uzun iş görüşmeleri için yurtdışına gidemedi. Gitse bile gittigi yerde otel odasında kalamadı.
    7- Sevgililer Günü'nü unutmaktan doğan kavgalar çıkmadı.
    8- Randevulara gecikince trafiği bahane edemediler.
    9- Yüksek gelen faturalar nedeniyle tartışmadılar.
    10- Özel günlerinde birbirlerinin sevmedikleri arkadaşlarını davet etme gibi bir ihtimalleri olmadı.
    11- Adem hiçbir zaman Havva'ya 'Sen bu dünyada gördüğüm en güzel kadınsın' derken yalan söylemedi.
    12- Hiçbir zaman röntgenleyen var mı? diye tedirginliğe düşmediler.
    13- Onlar enflasyon canavarıyla hiç tanışmadılar. Birikimlerini batırıp alacak bankacılarla da hiç karşılaşmadılar.
    14- Onlar mutluydular. Çünkü, ne sayıma gerek vardı, ne de sayılmaya.
    15- Hiçbir zaman birbirlerinin yüzüne telefonu kapatamadılar. Telefonda kavga da etmediler.
    16- Hiçbir zaman siyaset-politika konusunda dil, din, irk tartışmasına girmediler...
    17- Havva hiçbir zaman kıyafeti ile Adem'i çileden çıkartmadı.
    18- Hiçbir zaman Havva, 'Beni en son ne zaman sinemaya götürdün, en son ne zaman dışarıda yemek yedik' demedi.
    19- 'Senden baska gül koklarsam namerdim' lafı da gerçekti ve Havva da bunun doğru olduğuna emindi

mynet.com

Ne kadar şanslılarmış demekten kendimi alamıyorum:D

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: gelmiş geçmiş en mutlu çift..
    valla süper annem keşke şimdiki zamandada da öle olsyadın bende adem var ama zaman farkılı:Dpaylaşımın için teşşekürler

gelmiş geçmiş en mutlu çift.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelmiş Geçmiş En Garip 10 Bilimsel Olay...

Gelmiş Geçmiş En Garip 10 Bilimsel Olay...

1) Gelecegi gören harita Cografya ve harita uzmani ünlü Türk denizci Piri Reis'in 1513'te çizdigi Afrika, Amerika ve Güney Kutbu'nu gösteren harita, ortaya çikarildigi 1929 yilinda ortaligi karistirdi. Çünkü Güney Kutbu'nun kesfi, haritanin çizilmesinden çok sonra, yani 1818'de gerçeklesmisti. Dahasi, Piri Reis'in haritasi, kitanin buz altinda kalmis sahil kesimlerini de gösteriyordu. Ancak...
  2. Gelmiş Geçmiş En Korkulan Ordular |Foto Belgesel|

Gelmiş Geçmiş En Korkulan Ordular |Foto Belgesel|

orduların mekanı Gelmiş Geçmiş En Korkulan Ordular ben bunada rep istiyommmmmmmmmmm:yo:
  3. Gelmiş Geçmiş En İyi 20 Gelinlik

Gelmiş Geçmiş En İyi 20 Gelinlik

nicole kidman gelinlik nicole kidman gelinliği grace kelly gelinlik grace kelly gelinliği nin Conde Nast Brides dergisi yakın tarihimizde mihenk taşı olan 50 gelin ve gelinliği yayınladı. 1- Grace Kelly, 1956. İsmi gibi zarafetin simgesi Grace Kelly, Monaco Prensi Rainier ile evlendi. Gelinliği Metro-Goldwyn-Mayer stüdyolarının kostüm departmanında dikildi. Oscar de la Renta gelin...
  4. Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Diyet

Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Diyet

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Gelmiş Geçmiş En Hayırlı 4 Kadın

Gelmiş Geçmiş En Hayırlı 4 Kadın

gelmiş geçmiş en hayırlı 4 kadın hangileri kimlerdir nedenleri sebepleri ile ilgili bilgiler burada melekler İslam dünyasında bu güne kadar dünyaya gelmiş olan en hayırlı 4 kadından behsedilir melekler.Bu kadınlar evliliklerinde müslüman bir kadının evlilik hayatı nasıl olması gerekiyorsa öyle olmuşlar,hayatlarında çok acılar çekmişler ancak sabretmeyi bilmişlerdir.Hayatları boyunca Allah'a...

Sayfayı Paylaş