gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Gelsin Hediyeler

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Geçen hafta arkadaşımın doğum günü vardı. hediyelerde gelmeye başladı. Tabii en sevdiğim günlerde o yüzden doğum günleri oluyo. :) hediyeler arasında fazla ayrım yapmam ama bu yıl swatch saat gelince bayram ettim. Ben de sordum nasıl aldın ya bunu diye. normalde söylenmez ama beklemediğim birinden gelmişti. Cardfinans Go 'nun 8 taksit kampanyası varmış swatchtta ordan almış. çok güzel oldu ya. :)

Gelsin Hediyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olumun hediyeleri.

Olumun hediyeleri.

Bir gün Peygamber Efendimizin(s.a.v) huzuruna bir adam geldi. “Ey! Allah’ın Resulu, izin verirsen ölümü temenni edeceğim”dedi. Cenabı Peygamber(s.a.v) “Ölüm öyle bir şeydir ki, onun için azık gereklidir. Uzun bir seferdir, ölümü temenni etmek için ona hediye gereklidir” dedi. Adam ”O hediye nasıl bir şeydir?” dedi. Sevgili Peygamberimiz “Azrail, kabir, münker, nekir, mizan, sırat, malik,...
  2. Size hediyem

Size hediyem

Buğün içim kıpır kıpır güzel bir gün ....... Yanlızım düşlerim kaldı deliyimmmmm ........:nanik: http://www.youtube.com/watch?v=fFJjZkyxhgw
  3. En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Cuplens - Objektif Bardak Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı... Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm...
  4. En Etkileyici Hediyeler neler?

En Etkileyici Hediyeler neler?

En Etkileyici Hediyeler nelerdir sizce onu etkilemek için ne tarz bir hediye almam lazım, lütfen yardım!
  5. Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım

Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım

2014 sevgililer günü,2014 sevgililer günü hediyesi,2014 sevgililer günü hediye seçimi,sevgilime nasıl bir hediye almalıyım hakkında bilgiler Sevgililer gününe sayılı günler kala, sevgilileri bu özel günü, nerede, nasıl ve hangi hediyelerle kutlayacağı heyecanı şimdiden sarmış durumda. Bu tatlı heyecanın önemli nedenlerinden biri de, sevgililer günü hediyesi olarak ne alınabileceğine...

Sayfayı Paylaş