gebe
  1. misafir

misafir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gemi XD

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında misafir tarafından paylaşıldı.

Edebiyat dersindeyiz, edebiyat öğretmeni de baya otoriter. Bir hikaye okuyor bir arkadaşımız.. aslında gülünecek bir hikaye değil, kahramanlıkla ilgili ama geldik asıl bolüme "Şöyle bir bakıp geminin kıçından girdi." Allahım kız şöyle bir bakıp dedi :puha:diye başladı. sonra toparladı gibi oldu geminin kıçı :puha: diye. Tüm sınıf koptu. bir de kıçı bölümünü bastıra bastır söylüyor :D yaklaşık 4 kere kıçı ve kıçından girdi bölümü tekrarlandıktan sonunda sonunda diğer bölüme geçebildi. Ama millet gülmekten kırılmıştı. :haha:

gemi XD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gemi

gemi

Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi gibi şeylere tuttunarak kurtulmak verilen sadakaların kabulüne, Gemiyi meydana getiren unsurların parçalanması aile fertlerinde meydana gelecek üzücü duruma,...
  2. Kadınlar xD..

Kadınlar xD..

1. Sigaradan sararmis biyiklarimiz yok... 2. Arabamizin yolda patlayan lastigini degistirmeyi bilmesek de olur. 3. "Ya kalkmazsa?" 4. "Ya inerse?".. sizin de isiniz zor valla yaaa... 5. Pantolon giymek bizim icin fizyolojik olarak en az etek kadar rahattir. 6. Kisiligimiz kullandigimiz arabanin beygir gucu ile dogru orantili olarak degismiyor. 7. Tuvalette sadece...
  3. En Dumur ilanlar xD xD xD

En Dumur ilanlar xD xD xD

"pırt time eleman aranıyor"(ümraniye'de bir café) "sahibinden bedava misir zurnasi ariyorum" "bomboş cd = 250.000"(ist.da bir dükkanın camında) "hic chat yapilmamis , seks sitelerine girilmemis temiz bilgisayar. ogrenciden" "sarisin , uzun boylu guzel ses tonu olan vasifsiz bayan sekreter araniyor. maas dolgundur" "konusmayi henuz...
  4. acemiliğin hali işte xd xd xdd

acemiliğin hali işte xd xd xdd

orta okulda hiçç olmadıgım kadar tembel ve yaramazdım... bi kız yaramaz olurdu da benim gibisi olmazdı:laugh: neyse bi gün türkçe sınavı vardı bende sınıfın en çalışkanı olan ali ersin tonayın arkasına oturdum kopya cekmek için o kadar heycanlıydım ki ilk kopyamdı buuu.. neyse yazılı saattii geldi hoca sınıfa girdi yazılı kagıtları dagıtıldı ve başladı türkçe sınavımızz... öndeki yazıyor bi...
  5. Kurallar çiğnenmek içindir xD buyrun çiğneyin xD

Kurallar çiğnenmek içindir xD buyrun çiğneyin xD

evet ne demişler yasaklar her zaman caziptir ve kurallar çiğnenmek içindir buyrun sizde kuralı çiğneyin ...:piha: * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sayfayı Paylaş