gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Genç Fotoğrafçılar Bu Sergide

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği), bu yıl Genç Fotoğrafçılar Festivali’nin ikincisine ev sahipliği yapıyor.

30 yaş ve altındaki tüm genç fotoğrafçılara, çalışmalarını sergileme, sunma imkanı sağlamak amacıyla düzenlenen festival 30 Eylül’e kadar sürecek. Genç fotoğrafçılar 'kimlik’ teması altında ürettikleri çalışmalarını izleyicilere sunuyorlar.

Dia gösterileri ve sergilerin gerçekleştirileceği festivalde atölye çalışmaları ve söyleşiler de yer alıyor. Festival kapsamındaki etkinlikler İFSAK, Liman Kahvesi, Digital Film Academy, Oza Kafe, Atilla İlhan Kültür Merkezi, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, Fransız Sokağı, Oyuncular Tiyatro Kahve, Yerebatan Sarnıcı, Yapı Endüstri Merkezi, Metrocity ve daha pek çok merkezde gerçekleştirilecek.

Genç Fotoğrafçılar Bu Sergide konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fotoğrafçının hayelleri

bir fotoğrafçının hayelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mesın sergileri

Mesın sergileri

Rüyada mesin sergileri görmek, bekar için zevceye ve isten ayrilmaya delalet eder.
  3. bershka'yla bu kış çok genç hissedecegiz

bershka'yla bu kış çok genç hissedecegiz

bershka türkiye bershka resmi web sitesi web sitesi resmi genellikle genç kesime hitap eden biraz uçuk kaçık tarzların sahibi bershka bu kış da yine genç kesime daha çok hitap ediyor ama bunları giymek için çok da genç olmanıza gerek yok yani öyle bir kural yok :) önemli olan yakışması degil mi? kendinizi genç hissettirecek sonbahar kış koleksiyonu huzurlarınızda.........
  4. kayseride sergi

kayseride sergi

nakış sergileri arkadaşlar uzun süredir siteye giremiyorum ev tekstili ve kurdela nakışı kursuna gidiyordum sergimiz var sizleride davet etmek istedim benimde işlerim sergilenecek:Dteşekkür ederim şimdide bütün arkadaşlarıma iyi forumlar... YER:Melikgazi belediyesi sergi salonu TARİH VE SAAT:1mart pazartesi 2009(pazartesiden cumaya kadar)saat 13.00
  5. Bu genç odası şahane

Bu genç odası şahane

Şık genç odası Rahat Genç Oda Tasarımı Bu ranza takımı, odayla çok uyumlu. Genç odası dekorasyonunun çarşafına kadar uyumuna bayıldım. Kızınızın odasınada sizin ev dekorasyonuna çok yakışacak meleklerim.

Sayfayı Paylaş