gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

genç kızlar için köpüklü kahve yapmanın hilesi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

rüyada köpüklü kahve pişirmek rüyada köpüklü kahve yapmak görmek banyo yapmak EVET ÇOĞUMUZUN BAŞINDAN KAHVE MEVZU OLAYI GEÇMİŞTİR:)
    ve daha gelmemiş o güzel gün ama gelecektir bir gün diyerek

:tea:

hilemize geçelim..

küp şeker :laugh:

evet küp şeker çayın içine atıldığında nasıl köpürüyorsa kahve yapımındada küp şeker kullanımı kahvemizi köpük köpük yapıyor...DENENMİŞTİR ONAYLII

ve en önemliside:

cezve yukardan fincana dökülmeli....

afiyet bal şeker olsun..

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bende hep küp sekerli yapiom, ama pek bi faydasini göremedim :D:D
    tskler paylasim icin :)

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    heee ben de küp şeker kullanıyorumm, ayrıca cezvedeki köpüğü çay kaşığıyla alıp fincanlara dağıtıyorum :D :D

genç kızlar için köpüklü kahve yapmanın hilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç Kızlar İçin Güzellik Önerileri

Genç Kızlar İçin Güzellik Önerileri

genç kızlara tavsiyeler genç kızlar için güzellik önerileri kızlar için site siteler öneriler Ergenlik,sivilceler,ciltte yağlanmalar her genç kızın başına gelen şeyler.Bunlardan kurtulmak için işte size güzellik bakım ile ilgili bir kaç öneri Akne ve Sivilce Sorununa Çözüm! Ergenlik dönemindeki genç kızların yüzde yetmişinden fazlası akne ve sivilce sorunu yaşar. Günlük sivilce önleme...
  2. Genç Kızlar İçin Panço Modeli

Genç Kızlar İçin Panço Modeli

Genç kızlara çok yakışacağını düşündüğüm renkleriyle cıvıl cıvıl saçaklı panço modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. İp: 400 gr. Şiş: 5 numara Tığ: 1 numara Pançoya 230 ilmekle başlayın. Düz örgü örün. 3 sıra sonra her iki yanda, her sırada Ver ilmek eksilterek devam edin. Önde yakayı V şeklinde açın. Kenarına oya yapın. Pançonun etek ucuna tığla motifler yaparak...
  3. Genç Kızlar İçin Güzellik Sırları

Genç Kızlar İçin Güzellik Sırları

genç kızların amı genç kızların amları amcıkları Genç kızlar için bazı güzellik sırları ve tüyolarını paylaşıyorum.Eğer 20 sene sonrasına cildiniz için akıllıca bir yatırım yapmak istiyorsanız bu önerilere kulak verip uygulamanız yeterli olacaktır:tik: 1. Fondötenden vazgeçin: Akne sorunu olan kişilerin ilk başvurdukları yollardan biri, onları kalın bir fondöten tabakasıyla kapatmaya...
  4. Meleklerimize bol köpüklü kahve yapmanın sırları

Meleklerimize bol köpüklü kahve yapmanın sırları

İyi kahve İyi kahve nasıl yapılır İyi kahve yapmanın sırları Atalarımız bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır demişler.Kahve tiryakileri iyi bilir kahvenin bol köpüklüsü makbuldür.Bol köpüklü Türk kahvesi nasıl yapılır kahve yaparken nelere dikkat edilir.Aşağıdaki makalemizde sizinle paylaştık melekler.Afiyet olsun. - Eğer vaktiniz ve sabrınız varsa, kahve çekirdekleri kendiniz...
  5. Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Bu yazı 2013 abiye modelleri ile birlikte genç kızlar için gece elbiselerini içermektedir. Her bayanın hayatı boyunca yaşadığı ve yaşayacağı mutlaka özel günleri vardır. Böyle özel gün ve gecelerde günün anlam ve önemini vurgulayan abiye elbise modelleri tercih edilir. 2013 Abiye modası arasından genç kızlara özel olarak seçtiğim gece elbise modellerini sizlerle paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş