gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Genç Kızlar İçin Spor Kazak Modeli(Açıklamalı)

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bayan kazak modelleri, açıklamalı kazak modelleri, genç kızlar için kazak modelleri Genç kızların hoşuna gideceğini düşündüğüm ve özellikle kotların üzerin de çok s por duracak mavi beyaz bayan kazak modeli ile birlikte açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Hadi bakalım hamarat genç kızlar ve anneler kazağımızın modeli ve yapılışı sizlerle...Şimdiden modeli uygulayacak bayanlara kolaylıklar dilerim.

aciklamali kazak modeli.jpg

Kendimleyim bunu beğendi.
Genç Kızlar İçin Spor Kazak Modeli(Açıklamalı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç Kızlara ve Kendini Genç Hisseden Bayanlar için Spor Ayakkabılar

Genç Kızlara ve Kendini Genç Hisseden Bayanlar için Spor Ayakkabılar

Genç kızlar ve kendini genç hisseden bayanların tercihi spor ayakkabıdan yanadır.Ayak sağlığı için rahat edilebilecek modeller seçilmelidir her zaman tabi ki ama kıyafetlede uyumlu olmalıdır.İçinizdeki çoşkuyu yansıtan en güzel spor ayakkabılar sizin için...
  2. Genç Kızlar İçin Çorap Modeli

Genç Kızlar İçin Çorap Modeli

çoraplı kız coraplı kızlar genç kız çorapları Özellikle genç kızlar tarafından çok beğenilen ve tutulan uzun çorap örneklerinden sizlere oldukça değişik ve beğeneceğinize inandığım çorap modelini yapılışıyla birlikte sizlere sunuyoruz.Hadi bakalım hanımlar kolay gelsin :) Yapılışı:Örgüye 5 şiş ile çorabın konç kısmından (ağız kısmı) 72 iimek başlanır. 72 ilmek 4 şişe 18′er olarak bölünür. 5....
  3. Genç Kızlar İçin Panço Modeli

Genç Kızlar İçin Panço Modeli

Genç kızlara çok yakışacağını düşündüğüm renkleriyle cıvıl cıvıl saçaklı panço modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. İp: 400 gr. Şiş: 5 numara Tığ: 1 numara Pançoya 230 ilmekle başlayın. Düz örgü örün. 3 sıra sonra her iki yanda, her sırada Ver ilmek eksilterek devam edin. Önde yakayı V şeklinde açın. Kenarına oya yapın. Pançonun etek ucuna tığla motifler yaparak...
  4. Genç Meleklerimiz İçin Polaris Spor Ayakkabı Modelleri...

Genç Meleklerimiz İçin Polaris Spor Ayakkabı Modelleri...

Polaris Spor Ayakkabı Modelleri Polaris Genç Spor Ayakkabı Modelleri Gençlerin gözdesi spor rahat ayakkabı modellerini sizinle paylaşıyorum...Hadi bakalım gencler sizleri de unutmadık...:) Polarisin spor modellerini umarım beğenirsiniz....
  5. Erkek Çocukları İçin Sarı Kazak Modeli(Açıklamalı)

Erkek Çocukları İçin Sarı Kazak Modeli(Açıklamalı)

erkek kazak modelleri erkek çocuk kazak modelleri açıklamalı kazak modelleri 10/12 yaş erkek çocukları için çok kullanışlı ve renk zevki tamamen size kalan kazak modeli ile birlikte şemalı şekilde açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Beden: 128 – 134 cm. boyundaki çocuklar için. Parantez içindeki rakamlar 134 cm. boy için verilmiştir. Malzemesi: 500 (600) gr. açık sarı yün.3,5...

Sayfayı Paylaş