gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Genç kızlara mezuniyet kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

genç kıyafetleri Güzel kzılar güzelliğinize güzellik katan kıyafetler var
    buyrun..:ar4fd:

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bana göre abartililar

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
Genç kızlara mezuniyet kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezuniyet Kıyafeti

Mezuniyet Kıyafeti

Merhaba kızlar :) Benim 14 yaşında bir kuzenim var sene sonu mezuniyet baloları olucak fakat bir türlü kıyafet beğenemiyor boyu kısa olduğu için kısa giymeyi ve topuklu ayakkabı giymeyi düşünüyor önerilerinizi bekliyorum :)
  2. Mezuniyet Balosunda Ne Giyeceğim Diye Düşünen Genç Kızlarımız....

Mezuniyet Balosunda Ne Giyeceğim Diye Düşünen Genç Kızlarımız....

Mezuniyet Balosunda Giyilecek Kıyafetler Mezuniyet Balosu Elbiseleri Okullar kapanıyor eee artık mezuniyet balosuna en güzel elbiseyi seçip gecenin en şık ı siz olmalısınız...İşte gecenin prensesi olabişeceğiniz elbiseleri sizlere sunuyorum meleklerim....Herkesin ağzı açık kalacak :D:D Daha değişik ve hoş balo kıyafetleri..
  3. Genç Kızlara Süper Parti Kıyafetleri

Genç Kızlara Süper Parti Kıyafetleri

Bu konu; genç kızlara parti kıyafetleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, genç kızların okul yemeği sonrası eğlenmek için katıldıkları partide giyecekleri kıyafet onlar için büyük önem taşır. Özellikle ilk kez partiye katılacak olan genç kızlar için heyecan günler öncesinden başlar. Kıyafet seçimi ise işin en zorlu kısmıdır. Hem son derece şık görünecekleri hem de rahatça...
  4. Genç Kızlara Uzun Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2014

Genç Kızlara Uzun Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2014

uzun mezuniyet elbisesi modelleri, mezuniyet elbisesi modelleri, 2014 uzun mezuniyet elbiseleri Sevgili melekler, ilk yarıyıl tatiline birkaç gün kaldı. Öğrenciler bu cuma günü karne alacaklar. Bu sene son sınıfta olan kız öğrenciler içinse bir heyecan dalgası başladı bile. Zira yıl sonu mezuniyet gecesi için hazırlıklar yapılmaya başlanacak. Kıyafet seçimi, saç, makyaj, ayakkabı derken,...
  5. Genç Kızlara Mini Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2014

Genç Kızlara Mini Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2014

mini mezuniyet elbiseleri, 2014 mini mezuniyet elbiseleri, 2014 mezuniyet elbiseleri Sevgili melekler, mezuniyete daha yarım dönem olsa da genç kızlar için tatlı bir telaş başladı bile. Hazır okulların ilk yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte mezuniyet gecesi için giyilecek kıyafetlerin arayışları da başlayacak. Hem vücuda hem bütçeye uygun en şık kıyafet için arayış yapan genç kızlara şık...

Sayfayı Paylaş