gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

genç kızlara rüya gibi yatak odaları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

gençlik bir baska hersey toz pembe derler ya gercekten öyle her anlamda :D bir de kız milleti süslü olur odalarını da süslerler ama böylesi güzel yatak odalarını süslemeye bile gerek yok masallardaki gibi rengarenk ve çok güzeller buyrun bakalım............

kaynak :pbteen

genç kızlara rüya gibi yatak odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç kız yatak odaları

Genç kız yatak odaları

Genç kız yatak odaları Genç odaları:Çocukluktan genç kızlığa geçiş...Oyuncaklardan ayrılış..Kişiliğinin oluştuğu zamanlar.Genç kızların yatak odaları da hem gereksinimlerini karşılayacak hem de kişiliklerini yansıtacak şekilde dekore edilmeli.İhtiyaçlarına göre düzenlenmiş dolaplar,küçük mekanlarda yatağın altına yerleştirilen sepetlerle odaya verilen şirinlik.Yatak örtüleriyle odaya...
  2. Rüya Gibi Yatak Odaları!

Rüya Gibi Yatak Odaları!

ingiliz yatak odası Sizlerin karşısında yeniden yatak odası modelleriyleyim.öyle şık öyle güzel modeller buldum ki.Gerçekten bayıldım ben bunlara.
  3. Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız!

Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız!

2011 - 2012 genç kız odası tasarımlarının hepsi birbirinden güzel. Ben konuyu açarken hepsine bayıldım.. Umarım sizlerde beğenirsiniz.
  4. Bu yatak odasında uyanmak rüya gibi

Bu yatak odasında uyanmak rüya gibi

Şık yatak odası örneği Manzaralı yatak odası örneği Bu yatak odasında uyumak uyanmak rüya gibi birşey olsa gerek. Hayal dünyasında bu işler böyle yürüyor tabi ama gerçek hayata dönersek eğer bu camla kaplı yatak odası için ilk sorun bu ev çok cam olduğundan kışın nasıl ısınır ikinci sorunda yazın güneş ışığından nasıl uyunur:)
  5. Secret Garden İle Genç Kızınızın Rüya Gibi Odasını Dekore Edin!

Secret Garden İle Genç Kızınızın Rüya Gibi Odasını Dekore Edin!

Prenses kızınızın kendi odasında geçirdiği zamanı en kaliteli şekilde tamamlamasını istemez misiniz? Hem klasik hem de modern oda dekorasyon anlayışına uyum gösteren bir genç odası takımı olan secret garden genç odası takımı oda dekorasyonu yaparken kızınıza harika bir sürpriz olacaktır. Takıma hakim taç formu ve çiçek desenleri ile genç odası takımına ahenk katan bir genç odası olan secret...

Sayfayı Paylaş