gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Genç Melekler Justin Bieber Resimleri Bu Sayfamızda !

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Justin Bieber Fotoğrafları 2012 Justin Bieber En Güzel Fotoları

Forumumuzda daha önce hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Justin Bieber En Güzel Fotoları ile sizlerleyiz melekler ...

2. Nigar Biebs

Nigar Biebs Forum Okuru

Justin Bieber Çok yakışıklı. Beni Gülüşü ve sesiyle hayata döndürdü onu cok ama cok seviyorum. 02.03.2013 Tam 1 yıldır Belieber'ım. O benim Nefesim.

Genç Melekler Justin Bieber Resimleri Bu Sayfamızda ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Justın Bieber hayranıyım

Ben Justın Bieber hayranıyım

Çığlık Ben Justın Bieber hayranıyım..derste sıkılmıştık arkadaşım bir dergi gösteriyodu ben derste olduğumu bile unutmuştum dalmıştım.Birden karşıma JB posteri çıkıncı çığlık attım süüper bu ya dedim..demez olaydım.herkes bana baktı . Öğretmen ne oldunu sorduğunda yerin dibine girmiştim.Tabi hocaya böcek gördüm sandım falan dedim yoksa disiplini boylamıştım :gathering:
  2. Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor !

Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor !

Bu konu; justin bieber türkiyeye gelme haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, genç kızların sevgilisi, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber Türkiye 'ye geliyor. Universal Türkiye ve Avrupa Müzik Genel Müdürlerinden Cengiz Erdem‘in kendi twitter sayfasına yazdığı Justin Bieber 'in geleceği haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kanadalı popçunun 2013 yılında Türkiye 'de...
  3. justin bieber nasıl bu kadar ünlü oldu

justin bieber nasıl bu kadar ünlü oldu

Ya ben bu ünlülerin nasıl bu kadar çabuk ünlü olduklarını anlayamıyorum.Mesela Justin Bieber nasıl ünlü oldu çok merak ediyorum :S
  4. Justin Bieber sahnede neden bayılmış?

Justin Bieber sahnede neden bayılmış?

Justin Bieber sahnede bayılmış sanırım neden bayılmış acaba?Hasta mı, uyuşturucudan mı?Benim aklıma ilk bunlar geldi valla :S
  5. justin Bieber Rezilliği

justin Bieber Rezilliği

Bu Kez hayranlarının Üstüne Tükürdü Genç yaşta şöhreti yakalayan şarkıcı balkona çıkıp kendilerine el sallamasını bekleyen hayranlarının üzearine tükürük yağdırdı. Kim mi bu ünlü şarkıcı... Daha önce de benzer bir olaya adı karışan Justin Bieber'dah başkası değil elbette. Memleketi olan Kanada'nın Toronto kentinde vereceği konser öncesi BİebeR'ın konakladığ ıotelin önünü hayranları doldurdu....

Sayfayı Paylaş