gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

genc odasi7 2369 .

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

genç odası hakkında bılgı almak ıstıyorum.ırtıbat telefonuna ıhtıyacım var

genc odasi7 2369 . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalbin genc kalmasi icin

kalbin genc kalmasi icin

Bu değerlere dikkat... TANSİYON: Kan basıncı değerleriniz, kilonuzdan hatta kolesterolünüzden bile daha önemlidir. Ortala tansiyon değerleriniz 11.5 ve 7.6 olmalıdır. Sabah kalktığınızda, öğlen ve akşamları rutin işlerinizi yürütürken, tansiyonunuzu ölçün. Değerler yüksek çıkarsa, doğru beslenme biçimi ve ilaçlar yardımı ile düşürebilirsiniz. Unutmayın, 55 yaşındaki birinin tansiyonu ideal...
  2. güzel ahlakli gencler

güzel ahlakli gencler

Güzel Ahlâklı Gençlr "Ben güzel ahlâkı tamamlamak için gönderildim" buyuran Yüce Peygamberimiz (a.s.m.) "güzel ahlâk"la ilgili hadislerinden birinde şöyle buyurmuştur: "Cömert güzel ahlâklı bir genç; cimri, ibâdet eden, kötü ahlâklı bir yaşlıdan Allah'a daha sevimlidir." (Deylemî ve Muhtarü-l Ehâdis: 88) Bu hadiste gençler güzel ahlâka teşvik edilirken bir...
  3. kiyamet günü gölgelenecek gencler

kiyamet günü gölgelenecek gencler

kiyâmet Günü Gölgelenecek Gençler Yüce Peygamberimiz (a.s.m.) bir hadis-i şeriflerinde şöyle buyurur: "Yedi kimseyi Allah-ü Teâlâ kendi gölgesinden başka gölgenin olmadığı (kıyâmet) gününde kendi gölgesinde gölgelendirecektir: Adâletli devlet reisi, Rabbine ibâdet yolunda serpilip büyüyen genç, gönlü mescidlere bağlı kimse, Allah yolunda birbirini sevip buluşan ve bu yolda ayrılan...
  4. Alanyali genc askini anlatirsa

Alanyali genc askini anlatirsa

Seni görükena imanıma bişey çakıldı. Ellerinde tentene çantası,üzerinde mor manto varıdı, belli ki düğün evinden geliyorudun yanında anangilde varıdı. Seninde az bakasın varıdı emme Olmadı,Olamadı,Olamayorudu…. Hergün eniş dibinden saldııımda moturu sizin evin yannaadar heycandan üç caarayı içiyordum. sen duman olup uçuyorudun ama ben hep sonunda izmarit oluyorudum…. Bigün biyere dola galıcan...
  5. sevdim bir genc kadını

sevdim bir genc kadını

sevdim bir genç kadını tab sevdim bir genç kadını akor nota notaları

Sayfayı Paylaş