gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Genç Oyuncular Birada

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

atv nin yeni dizisi "masumlar"da birbirinden güzel oyuncular kamera karşısındalar........

ÜNLÜLER BİR ARAYA GELDİ!
    ÇOK YAKIN DA ATV'DE YAYINLANMAYA BAŞLANACAK 'MASUMLAR' ADLI DİZİNİN GÖZ KAMAŞTIRAN BİR OYUNCU KADROSU VAR.

İki kadın ile bir erkek arasındaki geçmişten izler ve tortular taşıyan bir aşk üçgenini konu alan dizide Özgü Namal'a, Demet Evgar ve Türkiye için 'sıfır kilo metre' bir oyuncu olan ama ABD ve Avrupa'da iyi tanınan Kenan Ece eşlik ediyor.

ABD'de tiyatro eğitimi gören ve çeşitli oyunlarda rol alan Ece, ayrıca İrlanda'da çekilen iki dizide de rol aldı. Belli ki Osman Sınav yine ilginç bir keşifte bulunmuş. Peki hepsi o kadar mı? Tabiiki değil. Dedim ya, dizinin kadrosu yıldız kaynıyor. Burak Sergen, Hatice Aslan, Rıza Akın, Güneş Hayat ve Teoman Kumbaracı başı gibi çok değerli oyuncular 'Masumlar' için biraraya geliyor.

Yapım ve yönetimini Osman Sınav'ın üstlendiği dizinin müzikleri ise Aria tarafından hazırlanıyor. Pazartesi günü 'motor' demeye hazırlanan dizinin, bu ay sonu ya da nisan başında atv ekranlarına gelmesi bekleniyor. 'Masumlar' üç masum ama tutkulu insan arasında geçen bir öyküyü anlatıyor.

Delikanlı, büyük bir psikolojik travma yaşadığı ayrılık öyküsünün ardından 'Ne olursa olsun ben kimseyi aldatmayacağım' diye kendi ne söz veriyor. Başka bir kadınla evlendikten sonra tüm hayatını kariyerine adıyor. Çalıştığı şirketteki pazarlama müdürlüğü pozisyonu, onun tek hedefi haline geliyor. Ama bir gün bakıyorki, sürpriz bir atama ile eski sevgilisi o koltukta... Bir yanda karısı ve kızı, diğer tarafta kendi kendine verdiği söz ve yüreğinde eski sızılarla bocalamaya başlıyor.

Daha önce de yazmıştım. Osman Sınav'ın 'sert' dizilerini eleştirdiğim günlerde o, 'Pars: Kiraz Operasyonu' filminin galasında tüm basın mensuplarının için de şöyle demişti: 'Yeni bir projem var. Yüksel Aytuğ için bir de aşk dizisi çekeceğim...' Osman Ağabey ile konuştum. 'Bak, sözümü tutuyorum' dedi. Çok mutlu oldum...
    Yüksel Aytuğ-Sabah

Son düzenleme: 15 Mart 2009
Genç Oyuncular Birada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bira

Bira

Sırları açıklamaya; hastalığa; zorlukla ya da birinin arzusu hilafına gelecek rızka; sevgiliye kavuşmaya yahut yanındaki adamlarından gelecek faydaya, Bira üreticisi öğretmene ya da ustaya, Biracı görmek salih kimse için hayra, fasık kimse için günaha, BBirahane halkın ayak takımına ve fasık insanlara, oraya girip bira içmek haram işlemeye delalet eder.Rüyada bira içtiğini görmek,...
  2. 'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu

'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu

ipek yaylacıoğlu sevişme sahnesi ipek yaylacıoğlu sevişme Dizilerdeki öpüşme sahnelerinde oynamadığı için 'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu, niçin böyle bir kural koyduğunu anlattı. Televizyon gazetesinin haberine göre, Kanaltürk'te Emre Karayel'in sunduğu 'Renkli Televizyon' programına konuk olan İpek Yaylacıoğlu, 'öpüşmeme' kuralını anlattı....
  3. Genç oyuncu vildan atasever, uzun zamandır ortalarda görünmüyordu.

Genç oyuncu vildan atasever, uzun zamandır ortalarda görünmüyordu.

vildan atasever ayak vildan ataseverin ayakları atasever yeni saç modeli saç rengi sac modelleri Gani Müjde'nin yönettiği 'Osmanlı Cumhuriyeti' adlı filmde Ata Demirer'le başrol oynayan güzel oyuncu, ortalarda görünmemesinin sebebini, magazinden uzak kalmak istemesine bağladı. Yanında görülen herkesin sevgilisi olarak yakıştırılmasına isyan eden güzel oyuncu, 'İlla ki, yanımda olan...
  4. Genç oyuncunun sürpriz sevgilisi

Genç oyuncunun sürpriz sevgilisi

Çağatay Ulusoy kendinden 15 yaş büyük sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşıyor Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. İKİLİ ARASINDAKİ YAŞ FARKI 15 Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düşecek. Show TV'de yayınlanan 'Adını Feriha...
  5. Akasya Durağı'na Genç Oyuncular Geliyor

Akasya Durağı'na Genç Oyuncular Geliyor

akasya durağı, yeni oyuncuları, pınar aydır, alp kırşan, hakkında detaylı bilgiler Kanal D'nin cumartesi akşamları yayınlanan dizisi Akasya Durağı'na yepyeni oyuncular geliyor melekler... KANAL D’nin sevilen dizisi “Akasya Durağı”nda yaş ortalaması giderek düşüyor.Ekibe son olarak Tarık Ündüz, Pınar Aydın ve Alp Kırşan katıldı. Gazanfer Özcan’ın torunu olan Ündüz, dizide tıp fakültesi...

Sayfayı Paylaş