gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Genç şarkıcı sevgilisi Akın Altan'la evlilik yolunda ilk adımı attı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

şarkıcı akın gençbilim oyun akın altan altan kimdir kim Bengü yüzüğü taktı

Ünlü şarkıcı Bengü, sevgilisi Akın Altan ile birlikte Nişantaşı Leea’da eğlendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bengü, “Haftaya Serdar Ortaç ile birlikte programa başlıyoruz. Hayırlısı olsun. Çok ümitliyiz” dedi.

Parmağındaki yüzük ile dikkat çeken Bengü, sevgilisinden evlenme teklifi aldığını ancak henüz cevap vermediğini söyledi.

Genç şarkıcı sevgilisi Akın Altan'la evlilik yolunda ilk adımı attı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İleriye adım atsan ölüm.Geriye adım atsan o ..

İleriye adım atsan ölüm.Geriye adım atsan o ..

. Yaşanmışlıklar arasından çıkarılan bi kaç özel şey sonucu bakarsın dünyaya . Hayallerin , düşüncelerin hatta gözünü kapaman bile anılardan ibarettir! Zaten unutmayı zorlaştıran bu anılar değil mi ..? Tesadüfen veya bilerek ikinizin geçtiği yollardan geçiyorsun .. ‘ ne güzel günlerdi .. ‘ diyerek iç geçiyorsun .. Veya gittiğin bir kafe , sinema , park .. yaşadığınız o muhteşem...
  2. Beyaz'da bir adım attı

Beyaz'da bir adım attı

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu..... ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM 'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk...
  3. Evliliğe İlk Adım-Tanışma Adabı

Evliliğe İlk Adım-Tanışma Adabı

tanışma soruları ilk tanışma sözleri ilk tanışmada söylenecek sözler tanışmada sorulacak sorular evlenilecek kıza sorulacak sorular Eşler birbirinin rızkı gibidir. Bu rızık da Levh-i Mahfuz'a yazılmıştır; zamanı gelince, sahibini bulur. Ancak yine de bizler bu rızkı edebine uygun aramakla yükümlüyüz. Dr. Dilaver SELVİ Evlilik, ilahi takdirle belirlenmiştir ve kimin kime nasip olacağını ancak...
  4. Ebru gündeş ve iranlı sevgilisi reza zarrab evlilik yolunda

Ebru gündeş ve iranlı sevgilisi reza zarrab evlilik yolunda

ebru gündeşin son evliliği ebru gundes iranda gündeş iranda gundes iran in iran İnşallah Ebru Gündeş'in bu evliliği uzun sürer :tik: BAŞARILI ŞARKICI EBRU GÜNDEŞ VE İRANLI SEVGİLİSİ REZA ZARRAB EVLİLİK YOLUNDA İLERLİYOR.. Şarkıcı Ebru Gündeş ile İranlı işadamı Reza Zarrab'ın bir yıl önce başlayan ilişkisinde yeni gelişmeler var. Zarrab'ın eski sevgilisi şarkıcı Günel ile son günlerde...
  5. Genç oyuncunun sürpriz sevgilisi

Genç oyuncunun sürpriz sevgilisi

Çağatay Ulusoy kendinden 15 yaş büyük sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşıyor Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. İKİLİ ARASINDAKİ YAŞ FARKI 15 Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düşecek. Show TV'de yayınlanan 'Adını Feriha...

Sayfayı Paylaş