gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Genç şarkıcı Tamer Alcan ünlü mankenin kendisini kandırdığını iddia etti.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Kalpsiz isimli albümünde manken Şenay Akay'ın kendisine imaj danışmanlığı yapma sözü verdiğini ancak sözünü tutmadığını öne süren şarkıcı Tamer Alcan'dan ünlü mankene veryansın. Ünlü Manken Şenay Akay'ın verdiği sözleri tutmadığını öne süren sanatçı Tamer Alcan, "Sanat aleminde gözümü açtım onu tanıdım. Kendisi her konuda yanımda olacağını söyledi. Albümde bulunan "Kalpsiz" isimli şarkıya Şenay Akay'a ait firmada klip çektik. 25 bin YTL para ödedim. Bana dedi ki, "Her zaman yanındayım. Tüm tanıtımların, basın toplantıların ve reklam promosyonlarında seninleyim." Ama klibi çekip parayı aldıktan sonra telefonlarıma bile çıkmadı. Hatta albüm tanıtım galasında basın mensubu arkadaşlar bana dedi ki, Şenay gelmez, boşa bekleme" ben gelir dedim. Gazeteci dostlarıma bile yalancı durumuna düştüm" dedi. Ünlü manken hakkında bugüne kadar hiç konuşmadığını belirten Alcan, "Şenay Akay bana böyle yapacağını baştan söyleseydi, ben 25 bin YTL'ye o klibi her yerde çektirip, en kral reklam yapardım. Ben onu ailem gibi gördüm. Ama menfaat icabı böyle davranıyormuş. Bunu yeni anladım" diye konuştu.

Genç şarkıcı Tamer Alcan ünlü mankenin kendisini kandırdığını iddia etti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü çift kendilerini görüntüleyen gazetecileri düğününe davet etti!...

ünlü çift kendilerini görüntüleyen gazetecileri düğününe davet etti!...

P { margin: 0px; } Ceyda Düvenci nişanlısı Engin Akgün, kuzeni Zeynep Demirören ve eşi Erdoğan Demirören ile birlikte Bebek'te bir restoranda yemek yedi. Düvenci mekan çıkışı gazetecilere, "13 Ağustos'ta düğünümüze bekliyoruz, mutlaka gelin" dedi. 21.07.2008 12:42:46
  2. Ünlü mankenlerin güzellik sırları

Ünlü mankenlerin güzellik sırları

mankenlerin güzellik sırları ünlülerin vajinaları manken amları ünlü amları ünlü amlar Bir çok kişinin hayallerini süsleyen ve güzellikleri ile baş döndüren podyumların güzel yüzleri, güzelliklerını nelere borçlu? Çok merak ettiniz değil mi; o halde buyrun pür dikkat bu sırları öğrenelim Melek'ler:A Beyaz Rengin Mucizesi Gözlerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız beyaz eyelinerı...
  3. Dünyaca Ünlü Mankenlerin Güzellik Sırları

Dünyaca Ünlü Mankenlerin Güzellik Sırları

dünyaca ünlü mankenler mankenler, güzellik sırları, bakım önerileri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kızlar hepimizin çok beğendiği imrendiği biri mutlaka vardır...Aslında o imrenerek baktığımız güzeller gibi olmak çok kolay...İşte ışık saçan güzelliğe sahip olmanın 6 yolu.. Saçlarınızı, cildinizi ve makyaj bilginizi gözden geçirin. 1. Kısa etkileyici saçlar sizi çok havalı...
  4. Dünyaca Ünlü Şarkıcıların İsimleri

Dünyaca Ünlü Şarkıcıların İsimleri

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar Dünyaca Ünlü Şarkıcıların İsimleri Misafirimiz merak etmiş dünyaca en ünlü şarkıcıların kimler olduğunu, elbette ki bizde misafirperverliğimizi bir kez daha sergiledik ve bu yazımızda dünyaca ünlü şarkıcıların isimlerini listeledik Melek'ler:) Aşağıdaki listede Dünyaca Ünlü Bazı Şarkıcıların İsimleri yer almaktadır. Michael Jackson Shakira Jessica Simpson Elton...
  5. Ünlü Oyuncu Tamer Yiğit Yoğun Bakımda!

Ünlü Oyuncu Tamer Yiğit Yoğun Bakımda!

Bu konu; Ünlü Oyuncu Tamer Yiğit Yoğun Bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının eski jönlerinden Tamer Yiğit yoğun bakımda. Solunum yetmezliği sebebiyle Çapa Tıp Fakültesi'ne kaldırılan Tamer Yiğit yoğun bakıma alındı ve tedavisi sürüyor...

Sayfayı Paylaş