gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

gençkız ken neler yaşadı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Charlize Theron küçük yaşında kötü çocukluk dönemi geçirdi başından geçenleri anlatan ünlü star dinleyenleri üzen hikayesi anlattı.....
    EKMEK BİLE ÇALDI!
    HOLLYWOOD'UN EN GÜZEL VE EN ÇOK KAZANAN KADIN YILDIZLARINDAN BİRİ CHARLİZE THERON. AMA SADECE 15 YAŞINDA BİR GENÇ KIZKEN YAŞAMAYA BAŞLADIĞI TRAJEDİLER ZİNCİRİ İLERLEYEN YAŞLARINA KADAR SÜRDÜ....

Önce eve alkollü gelip kendisini, annesini ve kızkardeşini öldürmekle tehdit eden babasının, annesi tarafından vurularak öldürülmesine tanık oldu. Bu, genç yıldızın hayatında büyük bir travmaydı. Ama ondan sonra da bugünlere gelmesi hiç de kolay olmadı.

Charlize Theron bu olayın ardından 1 yıl geçmeden doğup büyüdüğü Güney Afrika'yı terk edip Milano'ya gitti. Burada 1 yıl kaldıktan sonra da New York'un yolunu tuttu. Joffrey Bale Okulu'na devam eden Theron'un dizinde bir sakatlık olunca bu hayaline veda etmek zorunda kaldı.

Cüzdanında sadece 120 dolarla Hollywood'a giden yıldız burada oyuncu olarak şansını denemeye karar verdi. Ama her şey onun aleyhineydi. Çünkü yerel bir dilin konuşulduğu bir bölgede büyüdüğü için İngilizcesi çok da parlak değildi. Küçük bir motel odasında kalan Theron işte bu sıralarda o zamana kadar hiç yapmadığı bir şeyi yaptı. Parasızlıktan ve açlıktan restoranlardan ekmek çaldı.

Tam bu zor günlerde bir bankada kasiyerle tartışırken arkasında duran adam onun hayatını değiştirdi. O anı şöyle anlatıyor Theron 'Bana oyuncu olup olmadığımı sordu. 'Hayır, ama olmak istiyorum' deyince de bir menajer olduğunu ve onu aramamı istedi.' İşte bu karşılaşma ona 2 Days In The Valey adlı filmdeki rolün kapılarını açtı. Şeytanın Avukatı filminde Keanu Reeves ve Al Pacino ile oynamak için tam altı kez provalara katıldı. Sonunda Reeves'in problemli karısı rolü onun oldu. İşte bundan sonra da şansı açıldı. Artık 33 yaşındaki Charlize Theron Hollywood'un en gözde en güzel ve en çok kazanan yıldızlarından biri. Hayatında kendisine en çok esin veren kadının annesi Gerda olduğunu söylüyor Theron. İkinci olarak da Elizabeth Taylor'ın adını veriyor. Theron, Taylor ile bir akşam yemeğinde karşılaştığını ve ona 'Sizinle tanışmaktan mutlu oldum. Çünkü siz harika bir kadınsınız' dediğinde efsane yıldızın kendisine verdiği cevabı da hiç unutmuyor: 'Ben sadece hayatta kalıyorum tatlım. '

gençkız ken neler yaşadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Ne Zaman Yaşadınız ???

İlk Ne Zaman Yaşadınız ???

İlk Ne Zaman Yaşadınız ??? Hatırlayın bakalım: İlk ne zaman ağladınız?.. İlk ne vakit merhaba dediniz komşunuza?.. İlk orucu kaç yaşında tuttunuz? Sahur davulunu ilk ne vakit duydunuz? İlk kelimeyi kaç yaşında okuyup yazdınız, neydi o? ••• İlk duanız hangisi? İlk secdeniz, ilk selâmınız, ilk şükrünüz hatırınızda mı? İlk iftarınız kimlerle idi? Onlardan kimler kaldı şimdi dünyada?...
  2. gençkızların sevgilisi Kıvaç

gençkızların sevgilisi Kıvaç

Gümüş dizisi ile yıldızı parlayan Kıvanç Tatlıtuğ kadınlar tarafından çok sevilen bir oyuncu bakalım o kadınlar hakkında neler düşünüyormuş..... KIVANÇ FRAPAN KADIN SEVMEZ! HABERTÜRK'TE PAZAR SABAHLARI YAYINLANAN 'FİLİZ AKIN'LA HAFTA SONU SOHBETLERİ' PROGRAMININ BU PAZAR EKRANA GELECEK BÖLÜMÜNÜN KONUĞU GENÇ KIZLARIN SEVGİLİSİ KIVANÇ TATLITUĞ OLACAK... 'Gümüş' dizisinin gösterildiği Arap...
  3. Neler yaşadım herkesin sımsıkı sarıldığı hayatta

Neler yaşadım herkesin sımsıkı sarıldığı hayatta

Neler yaşadım herkesin sımsıkı sarıldığı hayatta Neler yaşadım herkesin sımsıkı sarıldığı hayatta Anlatmakla bitmez acılarım ve adını çok sonradan koyduğum sevdalarım Neler öğrenmedim ki.. Genç yaşta yaşlanmayı, en kuytularda bırakılmayı, acılara çaresizliklere kafa tutmayı, sevmeyi ve sevdiğim kadar sevilmeyi, gülerken ağlamayı... Bir de her şeye inat yıkılmamayı. Çoğu defa kendi...
  4. Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Platon Ne Zaman Yaşadı buy konuda bilgisi olan var mı? Platon Ne Zaman Yaşadı bilen var ise lütfen bana bilgi versin.

Sayfayı Paylaş