gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gençliğin bahar modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Her zaman kendimizi düşünmemek lazım.Birazcık da kızlarımızı ve diğer genç kızlarımızı düşünmek lazım.Gerçi bende pek büyük sayılmam.Daha 21 yaşında gençliğimin baharındayım:):):)Benim gibi gençliğinin baharında olan genç kızlar için harika bir giyim modası sunuyorum...Buyrunuz gençlik:meçhul: [​IMG]

Çekicilik ve sadelik ön planda:)

Harika renk ve modeller:)

Şımarıklık olmalı :ehi: ama kararında yapılmalı :ehi:

Enterasanlık da olmalı biraz :hayal:

Cazibesiz olur mu ? :):):)

Gençlik kanı damarlarınız da hızlı akmasın.Yerinde ve kararında aksın:meçhul:

Gençliğin bahar modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahara dogru saç modası

bahara dogru saç modası

:loco: Bu sene saçlar çok temiz ve sağlıklı olacak yani erkek saçlarında ıslak ve yağlı Mickey Rouke modelleri artık bitti. Yerini mat ve dik saçlar aldı. ‘Erkek seçerken bu modeller daha moda olacak, yakışıklılar arasında seçim yaparken dikkat ediniz.’ Bayanlarda da saçları at kuyruğu ve toplu olanlar, aynı zamanda doğal dalgalı olanlar en iyileri… Bu arada bazı boya firmaları saç modelleri...
  2. Rafet El Roman - Gençliğin İlk Baharında

Rafet El Roman - Gençliğin İlk Baharında

Birgün yaralı ve yorgun Kapına yığılıp kalırsam Hala kırgın da baksam Sen aldırma ne olursun Kal desen kalamam gidiyorum Gençliğin baharında En verimli çağımda En güzel yaşımda Hüzünlere esir oldum Hayat gözümüzde kaldı Yaşanan yüzümüzde duruyor Acılar sinmiş sesimize Anılar leke tutmuş içimizde Unut desen unutamam gidiyorum
  3. Bahar Mevsim Modası

Bahar Mevsim Modası

Tamda bu mevsimlerde montları üstümüzden atıp ceketlere sarılacagımız vakitte çıkagelen bu modeller aklınızı alacak .. Ceketlerden vazgeçmeyin! Sonbahar ve kış sezonunun en gözde parçalarından biri de ceketler… İnce elbiseler ve bluzlarla kombinlendiğinde, hem şıklığı tamamlar hem de sımsıcak tutar. Bu sezon gardırobunuzu renklendirecek yeni ceket trendlerini biliyor musunuz? Boyfriend...
  4. Bayan 2012 Bahar Modası

Bayan 2012 Bahar Modası

2012 Bayan Bahar Modası Bayan 2012 Bahar Modası Bir çok yerde bahar mevsimi kendini göstermeye başladı bile Melek'lerim. biz de baharı karşılarken, sizlere cıvıl cıvıl bir görsel şhov yapmak istedik ve 2012 bahar modası trendlerini paylaşmak istedik:)
  5. Bebeklere bahar modası :)

Bebeklere bahar modası :)

Hepsi benim eserim,isteyen arkadaşlar varsa yapımını da anlatabalirim :clapping: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş