gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gençliğin ve güzelliğin yolu gül

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülden gelen güzellik, gül cilt, gül güzellik, gül bakım ürünleri, gül güzellik ürünleri ve merak ettiğiniz bilgileri burada arkadaşlar.

Genç ve güzel olmak için, ithal ürünlere bir çok para harcıyoruz. Gül şehri Isparta ithal ürünlerin yerini aratmayacak, gülden gelen güzellik ürünleri alternatiflerini sunuyor bizlere Melek'ler.

Yüzde yüz yerli ve doğal bir ürün olan gülden elde edilen cilt bakım ürünleri, hem cildinizi hem de cebinizi koruyor.

Peki gül suyunun, cilde faydaları neler?

Tonik özelliği taşıyan yüzde yüz doğal gül suyu kullanıldığında hem gözenekler sıkılaşıyor. Hem de duru bir görüntü elde ediliyor. Ve tıpta da bunun bilinen antiseptik özelliği var.

Ürünleri kullanan bayanlar sonuçtan memnun.

Gülden, cilt, el ve vücut bakım kremleri ile parfüm elde ediliyor.

Kozmetik sanayi dışında gülün alternatif kullanım alanlarının arttırılması için de çalışmalar sürüyor.

Antioksidan özelliğiyle tıp alanında, güzellik merkezlerinde ve gül çayı olarak kurutulmuş gül çiçeği kullanılması ve kısa sürede piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Gençliğin ve güzelliğin yolu gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürkün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ataya Cevabı

Atatürkün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ataya Cevabı

gençliğin ataya cevabı atatürkün gençliğe cevabı gençliğin ataya hitabesi atatürkün gençliğe hitabesi ve atatürk ün ATATÜRK'ün GENÇLİĞE HİTABESİ Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyet'ini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden...
  2. Hakan Peker - Güle Güle Yoluna

Hakan Peker - Güle Güle Yoluna

Bile bile sevdim sonumu Bile bile göz yumdum göre göre Yalanların güldüm geçtim Katlandım bak ihanetlerine Ne sözler verdin Neydi yar derdin Benim suçum ne Sadece sevdim Kalırmı sandın zalim yanına Yaptıkların yetti tak etti canıma Böyle güzel aşkı yok ettin azar azar Gitsen ne yazar güle güle yoluna
  3. Gençlik Çağı ve Sorunları

Gençlik Çağı ve Sorunları

Bir süre öncesine kadar, 13-15 yaşlar arasına “yeni yetme çağı”, gelişme çağı adı verilirdi. Şimdilerde, daha şiirsel olan “gençlik çağı’ndan sözedilmekîedir. Böylelikle, bu her zaman aşılması çok zor bir dönem olmuştur; buluğ çağını oluşturan hormonal salgıların bir kısmının çalışması ile küçük kız bir kadın olur. Anne olarak kızınıza çok dikkat edin, kadınlık hayatına İyi hazırlanma*sına...
  4. gül ile gelen güzellik

gül ile gelen güzellik

Çiçeklerin kraliçesi olarak sayılan ve özel günlerin anlamlı çiçeği gülün marifeti sadece kadınların gönlünü fethetmek değil aynı zamanda onları güzelleştirmek.Güllerle güzelleşelim buyrun meleklerim........... Gül güzeli olmak elinizde Çiçeklerin en anlamlısı olarak bilinen, güzelliğiyle küsleri barıştıran, aşıkları kavuşturan gül, sadece anlamlı bir çiçek değil aynı zamanda...
  5. Kil ve Gül suyu ile güzellik

Kil ve Gül suyu ile güzellik

gül suyu ve kil hamilelikte gül suyu kil ve gülsuyu gülsuyu kullanımı Kil ve gül suyu ile doğal ve etkili bir güzellik önerisi kızlar :) Kil ve Gülsuyu ile güzelleşin: 1 miktar kili bir kaba koyun üzerine yeteri kadar doğal gülsuyunu dökerek macun kıvamına getirin,ve ciltinize sürerek 1 saat bekletin daha sonra cildinizden ovarak çıkartın ve cildinizi yıkadıktan sonra tekrar gül suyu...

Sayfayı Paylaş