gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Gençlik nereye gidiyor?

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

gençlik iyiye gidiyor gençlik kötüye gidiyor GENÇLİK NEREYE GİDİYOR?
    Alıntıdır

arkadaşlar site de yeni oldugum için ve konuyu nereye eklıyecegımı bılmedıgım ıcın buraya ekledım yanlısım varsa çok çok özür

Son düzenleme: 4 Temmuz 2008
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Gençlik nereye gidiyor?
    Teşekkürler tatlım valla gençlik gerçekten kötüleşmeye başladıı çok güzel bir konuya değinmişsin tşk ederim birtanem benden sna +rep

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

manson hakkında düşüncelerim aynı yazan kişinin dediği gibi. Hayko Cepkin hakkında düşüncelerine de aynen katılıyorum. Gerçekten çok kötü oldum okurken.Allah sonumuzu hayır etsin
    Bu arada konu Hayat bilgisi bölümüne taşınmıştır.bu bölüm daha uygun bu konu için canım tekrar teşekkürler

Son düzenleme: 4 Temmuz 2008
  4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yüce Allah sonumuzu hayr etsin. sağol canım paylaşım için.

5. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyiye gitmediği kesinde gittikleri yolda yol olsa şimdi gençliğin vede ondan sonraki gelecek yeni neslin yaşam kültürü standartları ne olur kestiremiyorum bu sadece çoçukların çok boş bırakılmasından vede manevi yönde eksik yetiştirilmesiniden kaynaklı bişey ki ben böyle düşünüyorum farklı düşünen varsa söylesin maneviyatın bittiği yerde hertürlü eğilim başlar hertürlü kötülük olur lütfen gençlerimizi takip edelim koruyalım aydınlatalım

Son düzenleme: 23 Ağustos 2008
  6. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

ya ne gençliği hepsi özenti bi moda çıkmış emo die önüne gelen saç baş yaparak yüzlerine biton makyaj surerek sonra birde tuvaletlerde resimler çekerek emoyuz sanıyorlar
    saçmalık valla oralarını buralarını kesiolar zavallı benım içn bu insanlar saygı bile duymuyorum böyle insancıklara ya şaşırdılar kendilerini valla allah başa getirmesin allaha yakın bana uzak olsunlar yeter

Gençlik nereye gidiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Adam nereye gidiyor...

Bu Adam nereye gidiyor...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Alışverişe Nereye Gidiyorsunuz? - Araştırma

Alışverişe Nereye Gidiyorsunuz? - Araştırma

BİM Türkiye'de hanelerin yüzde 54,3'üne ulaşırken bir Migros müşterisi ise yılda en az 9.4 kere marketine alışverişe gidiyor. Araştırma şirketi Ipsos KMG, perakende sektörü oyuncularını tüketici profili, ulaştığı hane sayısı, alışveriş miktarları gibi birçok açıdan mercek altına aldı. Ipsos KMG araştırmasında BİM, Carrefour, Dia, Migros, Şok, Tansaş ve Tesco Kipa'yı baz aldı....
  3. Türkiye nereye gidiyor?

Türkiye nereye gidiyor?

Arkadaşlar son zaman da iyice doldum taştım .. Sebebine gelince eminim sizlerde okuduğunuzda hak vereceksiniz. Son zamanlarda bir cinayet bir vahşet bir zorbalık ki almış başını gidiyor nereye baksak hangi kanalı açsak hangi gazeteyi okusak şu şunu kesmiş şu bunu kaçırmış falancayı bıçaklamışlar falan filan Ya arkadaşlar noluyoruzzzz!!!! Türkiye nereye gidiyor böyle??? Hiç dikkat...
  4. Altın fiyatları nereye gidiyor

Altın fiyatları nereye gidiyor

Altın, 6 haftanın yükseğine çıktıktan sonra bazı yatırımcıların kar satışına gitmesi ile altın ikinci haftadaki yükselişini sınırlayarak son dört günde ilk kez geriliyor. Spot altının onsu yüzde 0.4 kadar düşüşle 1,757.10 dolardan gerilerken Singapur'da ise yerel saatle 11.12'de 1,758.63 dolardan işlem gördü. Euronun dolar karşısında güçlenmesiyle altının onsu dün, 22 eylülden beri en en...
  5. Borsa nereye gidiyor?

Borsa nereye gidiyor?

Dolar euro aldı başını gidiyor, altın desen perişan. Ekonomimiz nasıl düzelecek

Sayfayı Paylaş