gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

gençmisin yada kendını genc mı hıssedıyorsun dal içeri asimelek'den kombineler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

bunların hepsi tam size göre meleklerım buyrun :)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Tatlim cok güzel kombiler, ama istersen sana aitlermis gibi yazma :)
    yani bu kombileri olusturanin emegine saygi duyalim demi :):)

Birde kendi kombilerini görürse, hos olmaz degilmi :tik:

alinti oldugunu belirt istersen :):):)

Paylasim icin tskler melegim :):)

3. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım bn kendım sectigim için öle yasdım ben falan yapmadım zaten

4. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aha tam bn iste :)

5. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

gençmisin yada kendını genc mı hıssedıyorsun dal içeri asimelek'den kombineler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ya girin bi içeri

ya girin bi içeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kendine iyi bak derler ya...

Kendine iyi bak derler ya...

Kendine İyi Bak Derler ve Giderler… Kendine iyi bak bir “Veda” değil “Elveda” cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde… “Kendine İyi Bak”… Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum. “Kendine...
  3. Rahatsızım oruc tutamadıgım ıcın kendımı kötü hıssedıyorum

Rahatsızım oruc tutamadıgım ıcın kendımı kötü hıssedıyorum

meleklerim ben migdemden rahatsizim sIk sIk migdem ve bagirsagim intahaplasir, ve ben o zaman zor ayata duruyorum basim döner migdem bulanir agrir. Kendimi cok halsiz hissediyorum. simdi yine öyleyim oruc tutamadim bugün kendimi cok kötü hissediyorum herkes orucuken ben oruc tutmuyorum. bana ne tavsiye edesiniz? Yorumlarinizi bekliyorum
  4. Canınız mı Sıkıldı ? Dikkat Çekmek Mi İstiyorsunuz? DaLıN İçErİ MiLYaR TaNe EsPiRi..

Canınız mı Sıkıldı ? Dikkat Çekmek Mi İstiyorsunuz? DaLıN İçErİ MiLYaR TaNe EsPiRi..

- Emel'in selamı var! - Hangi Emel?? - HTML ******* Kızlar mektuba benzer: 1)Önce yazarsın 2)Sonra yalarsın 3)En sonunda postalarsın! ******* Sporcuydu dereceye girmek için çok çalıştı şimdi hasta, derece ona giriyor ******* -Abi kızı çok istiyom babası vermiyor… -Olm babasını naapcan? Kız versin yeter... ******* Gazete almaya gittiğim adama; "Bi Sabah, bi Akşam, bi Posta...

Sayfayı Paylaş