gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

genconun kraliçesi seren seyven yeni dizisinde erkek gibi kız rolünde

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

seren seyven dolu dizgin yıllar [​IMG] P { margin: 0px; } Genco dizisiyle şöhrete kavuşan genç oyuncu Selen Seyven yeni dizisinde Osman Sınav’la çalışıyor…

“Dolu Dizgin Yıllar” adlı gençlik dizisinde Osman Sınav’ın oğlu Yusuf Ömer Sınav ve Ceyda Ateş’le başrolleri paylaşacak olan Selen, Genco’daki rolünün aksine erkek gibi bir kızı canlandıracak…

“Erkek gibi kız oldum” diyen Selen yeni dizisinde oldukça iddialı olduğunu söyledi

genconun kraliçesi seren seyven yeni dizisinde erkek gibi kız rolünde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selen seyven gencodan sonraki yeni rolüne alışamamış

Selen seyven gencodan sonraki yeni rolüne alışamamış

selen seyven facebook selen seyven ayak ayakları 'YENİ ROLE ALIŞAMADIM' SELEN SEYVEN, 'DOLUDİZGİN YILLAR' DİZİSİNDEKİ KARAKTERİNİ BENİMSEMEKTE ZORLANDIĞINI AÇIKLADI. 'Genco'nun Pınar'ı olarak şöhreti yakalayan Selen Seyven, TRT'de başlayan 'Doludizgin Yıllar' dizisindeki karakterini benimsemekte zorlandığını açıkladı. Genç oyuncu, 'Büyük bir sarsılma oldu. Pınar çok farklı bir...
  2. Seren Serengil  yeni hali

Seren Serengil yeni hali

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce?? NASIL AMA??:nur::nur:
  3. Seren Serengil'in yeni saçları

Seren Serengil'in yeni saçları

seren serengilin saçları seren serengilin yeni saç rengi serengil saç rengi serengil yeni sarı saçlı hali seren serengil,seren serengil nasıl zayıfladı,seren serengilin yeni saç rengi,seren serengilin saçı,saç renkleri 2011 Kilolarından kurtulan ve bence eskisine göre gayet zayıf görünen Seren Serengil rollerblade yaparken görüntülenmiş.. Siyah sarı balyajlı saçlarından sonunda vazgeçmiş ve...
  4. Yeni Sezon Dizi Transferleri Hangi Oyuncu Hangi Dizide Rol Alacak...

Yeni Sezon Dizi Transferleri Hangi Oyuncu Hangi Dizide Rol Alacak...

Yeni Sezon Dizi Oyuncuları Yeni Sezon Dizi Transferleri Ekrandaki dizi sezonu için geri sayım başladı... TV kanalları da iddialı dizilerle "büyük yarışa" hazır. Bakalım hangi diziler hangi oyuncuları transfer etti. Kim kiminle başrol paylaşacak.. Uzun zamandır ekranda görünmeyen hangi oyuncular hangi dizilerde kamera karşısına geçecek... İşte dizilerin transfer piyasasında son...
  5. TRT'nin Yeni Dizisinde Mazhar Alanson Akşemsettin Rolünde!

TRT'nin Yeni Dizisinde Mazhar Alanson Akşemsettin Rolünde!

Bu konu, TRT'nin Yeni Dizisinde Mazhar Alanson Akşemsettin Rolünde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT'nin yeni sezon için çektiği dizi Fatih Sultan Mehmet'in İstanbulu fethedişini anlatan Osmanlı Tokadı isimli dizi olacak. Yeni dizide yer alan ünlü isimlerden birisi de müzisyen ve oyuncu Mazhar Alanson. Alanson dizide Fatih'in hocası Akşemsettin'i canlandırıyor....

Sayfayı Paylaş