gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak? Benim başvuru yapmam lazım ama ben yapmak istemiyorum acaba Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsak Ne Olacak?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genel sağlık sigortasından yararlanmak için nereye başvurulur?

Genel sağlık sigortasından yararlanmak için nereye başvurulur?

Merhabalar benim yaşım 24 şu anda bir yerde çalışmıyorum. Sağlığımda zaten kötü durumda. Genel sağlık sigortasına pirim yatırayım ve sağlıktan yararlanayım diye düşünüyorum. Bu Gss den yararlanmak için nereye başvuruluyor hangi belgeyi istiyorlar ve pirim ödemesi hesabı nasıl yapılıyor.? Teşekkürler.
  2. Yeşil Kartlılar Genel Sağlık sigortasına başvurup gelir tespiti yaptıracak mı ?

Yeşil Kartlılar Genel Sağlık sigortasına başvurup gelir tespiti yaptıracak mı ?

31/01/2012 tarihine kadar yeşil kartınız var ise sizlerde SGK genel müdürlüklerine başvuru yapacaksınız. Bu durumdan asla korkmayın arkadaşlarım. Devletin size vermiş olduğu yeşil kart iptal edilerek gerçekten hakkı olan insanların bu imkanları yeni yasaya göre iptal edilerek daha kapsamlı ve iyi bir şekle getirelecektir. Hatırlarsınız gerek çevrenizde gerekse aldığınız duyumlarda, parası...
  3. Dikkat! Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak Hakkında Bilgi

Dikkat! Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak Hakkında Bilgi

Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olur Genel Sağlık Sigortasına Başvurmazsanız Ne Olacak Hakkında Bilgi Ben Genel Sağlık Sigortasına başvuru yapmak istemiyorum, aman şimdi kim Genel Sağlık Sigortasına başvuru yapmakla uğraşacak ya da gelir testi yaptıracak diyen arkadaşlarımız; Genel Sağlık Sigortasına başvuru yapmadığınız taktirde sizleri neler bekliyor, buyrun öğrenin Melek'ler;...
  4. Genel Sağlık Sigortasından Yararlanma Şartları

Genel Sağlık Sigortasından Yararlanma Şartları

genel sağlık sigortası genel sağlık sigortası şartları genel sağlık sigortasından kimler yararlanabilir Son günlerde sürekli gündemde olan ve daha önce Ocak ayına kadar alınacağı söylenen başvuruların Şubat ayında da devam edeceği açıklanan Genel sağlık Sigortası hakkında sorular sorulmaya devam ediyor melekler :) Biz de sizleri bilgilendirmek adına Genel Sağlık Sigortası şartlarını...
  5. genel sağlık sigortasına başvuru için hangi evrak lazım

genel sağlık sigortasına başvuru için hangi evrak lazım

Genel Sağlık Sigortasına başvuracağız ama gerekli evrak nedir bilmiyoruz, yardım edebilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş