gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

genel sağlık sigortasına başvuru için hangi evrak lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Genel Sağlık Sigortasına başvuracağız ama gerekli evrak nedir bilmiyoruz, yardım edebilir misiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kimlik Fotokopisi İkametgah Belgesi (muhtardan yada nüfustan)
    Vergi dairesine gidilecek ve bize verilen formda ilgili bir yer doldurtulacak imzalatılacak,
    Mahalle muhtarına gidilecek ve bize verilen formda ilgili bir yer doldurulacak imzalatılacak
    Bu toplanan belgeler "Yarım Kapaklı Dosyaya" konularak tekrar kaymakamlığa götürülecek.

genel sağlık sigortasına başvuru için hangi evrak lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genel sağlık sigortası için gereken belgeler ve evraklar

Genel sağlık sigortası için gereken belgeler ve evraklar

Genel sağlık sigortası başvuru genel sağlık sigortası gereken evraklar genel sağlık sigortası için gereken belgeler 29.09.2010 tarihinde Genel Sağlık Sigortası (GSS) için başvuruda bulunmaya karar verdim. İlk önce kayıtlı olduğunuz ilçenin kaymakamlığına müracaat ediyorsunuz. Ben 24 yaşında üniversite mezunuyum ve ev reisi babam olduğundan "Kendi nüfus cüzdanım ile babamın nüfus...
  2. Genel sağlık sigortasından yararlanmak için nereye başvurulur?

Genel sağlık sigortasından yararlanmak için nereye başvurulur?

Merhabalar benim yaşım 24 şu anda bir yerde çalışmıyorum. Sağlığımda zaten kötü durumda. Genel sağlık sigortasına pirim yatırayım ve sağlıktan yararlanayım diye düşünüyorum. Bu Gss den yararlanmak için nereye başvuruluyor hangi belgeyi istiyorlar ve pirim ödemesi hesabı nasıl yapılıyor.? Teşekkürler.
  3. Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar

Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar

Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar nelerdir? Arkadaşlar Genel Sağlık Sigortası için başvuru yapacam ama bu Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar neler işte onu bilmiyorum.
  4. Genel Sağlık Sigortasından Yararlanma Şartları

Genel Sağlık Sigortasından Yararlanma Şartları

genel sağlık sigortası genel sağlık sigortası şartları genel sağlık sigortasından kimler yararlanabilir Son günlerde sürekli gündemde olan ve daha önce Ocak ayına kadar alınacağı söylenen başvuruların Şubat ayında da devam edeceği açıklanan Genel sağlık Sigortası hakkında sorular sorulmaya devam ediyor melekler :) Biz de sizleri bilgilendirmek adına Genel Sağlık Sigortası şartlarını...
  5. tüp bebek için hangi evraklar lazım

tüp bebek için hangi evraklar lazım

ben 6 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor.doktor tüpbebek önerdi.Devletin yardımından yararlanmak istiyorum hangi evrakları götürmeliyim birde yaşım 38 yardımdan faydalanıyormuyum?faydalanıyorsam kaç kez deneme şansım var?

Sayfayı Paylaş