gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Genelkurmay'da sürpriz görüşme

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ankara bugün öğle saatlerinde gerçekleşenbir ziyarete dikkat kesildi. Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'u ziyaret etti. Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'u ziyaret etti.
    Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan açıklamada, görüşmenin saat 14.00'te gerçekleştiği belirtildi.

İnternet sitesinde ziyarete ilişkin bir fotoğrafa da yer verildi.

Genelkurmay'da sürpriz görüşme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. Genelkurmay'dan sert açıklama

Genelkurmay'dan sert açıklama

Genelkurmay Başkanlığı'nca yapılan yazılı açıklamada, son dönemde komutanlara yönelik "Maksatlı ve seviyesiz bir karalama kampanyası" başlatıldığı, bu tip yaklaşımlara karşı yasal yollara başvurulacağı bildirilerek, "İki önemli kurumun iki önemli mensubu (gizlice buluşuyorlar) şeklinde verilmekte ve (haber kaynağımız Genelkurmay'ın içinden) denilerek etik olmayan yollara...
  3. Genelkurmay'dan basın açıklaması

Genelkurmay'dan basın açıklaması

Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nca sürdürülen soruşturma ile Ergenekon bağlantısıyla ilglili yer alan haberlere Genelkurmay internet sitesinden cevap verdi. Genelkurmay'ın internet sitesinde yer açılama şöyle: 18 Temmuz 2008 tarihinde bir günlük gazetede, Hava Kuvvetleri Komutanlığında uzun süredir devam eden bir soruşturma, yeni bir olay gibi kamuoyuna yansıtılmıştır. Bu soruşturmanın,...
  4. Genelkurmay'ın açıklamasındaki kritik cümle

Genelkurmay'ın açıklamasındaki kritik cümle

Akşam saatlerinde açıklama yapmak sanki Genelkurmay'ın geleneği oldu. 27 Nisan bildirisi de gece yarısına doğru internet sitesinde duyurulmuştu. Haber tüketildikten ve etkisi geçtikten sonra geldi, Genelkurmay'ın son bildirisi. Açıklamaya neden olan haber birinci sayfanın büyük bölümüne yayılmış ve şu başlıkla verilmişti: '6'sı kurmay albay 20 subaya Ergenekon sorgusu'. Devamında ise...
  5. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...

Sayfayı Paylaş