gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

General Mobile Surf için oyunlar varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar 2 yaşındaki küçük kızım için telefonuma yükleyebileceğim gıdıklanan kedi yada uçan balonlar gibi çocukların anlayabileceği küçük çaplı oyunlar gerekli bana bildiğiniz ücretsiz programlar varmı acaba çozuğumun zekası için istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. tşekkürler.
    Hande

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, [h=2]General Mobile dediğiniz telefonun tam modelini verirseniz size yardımcı olmak isteriz.[/h]

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim telofonum dst surf modelidir

General Mobile Surf için oyunlar varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çift Sim Kartlı Telefon General Mobile den

Çift Sim Kartlı Telefon General Mobile den

general mobile telefon çeşitleri general mobil telefon çeşitleri gm General Mobile, çift SIM kartla çalışan DST11 modelini Türkiye pazarına sundu. DST11’in bir önceki modelden en önemli farkı ise tuş takımı ile kayan kapak tasarımı. Çift anteni sayesinde iki farklı operatörün kartlarının aynı anda çalışmasına olanak sağlayan DST11, sol tarafındaki arama tuşu ile birinci hattı sağ...
  2. aile içi oyunlar...

aile içi oyunlar...

aile içi oyunlar kuru fasulye yapma oyunları kuru fasulye yapma oyunu ev içi oyunları ev oyunlar Balonla Dans Müzik eşliğinde dans ederlerken havaya atılan balonu da düşürmemeye çalışılır. Balon yere düştüğünde donar kalırsınız. Aileden biri müziği keser. Dokunmadan güldürmeye çalışır. İlk gülen diğer oyunda müziği kesen kişi le birlikte diğerlerini güldürmeye çalışanlardan olur. Tek kişi...
  3. general

general

Rüyada general görmek hayra yorumlanır. Rüyada general şan, şeref ve itibar demektir. Üniformalı general, büyük destek, yardım olarak yorumlanır.Rüyada bir generalle beraber olmak, isinde yükselecegine isarettir. Kendisinin general oldugunu görmek pek yakinda zengin bir adamla bir ticaret yapacagina delalet eder.
  4. General mobile DST Diamond

General mobile DST Diamond

general mobile dst diamond general mobile dst diamond radyo yükleme radyo nerede radyosu nerde nerede Sevgililer gününe özel indirimi ile şu sıralar televizyonlardada karşımıza çıkan bu telefonu yakından inceledim Melek'ler.Dışı kadar iç tasarımıda güzel olan ve önemlisi tam bir bayana özel olan bu telefonun fiyatı şu sıralar indirimde ve 449 TL. Alacak olanların kaçırmamasını tavsiye...
  5. iPhone numara engelleme nasıl yapılır?

iPhone numara engelleme nasıl yapılır?

iPhone’da, diğer cihazlarda da olduğu gibi numara engelleme özelliği bulunuyor. Sizi rahatsız eden, mesaj ve çağrılarını görmek istemediğiniz kişileri bu rehber yardımıyla engelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. iPhone’da numara engelleme oldukça basit adımları uygulamaktan geçmektedir. Siz de bilmediğiniz, numaranızı farklı yollardan ele geçirip sizi arayan firmaları, kişileri yada sms...

Sayfayı Paylaş