gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

general

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada general görmek hayra yorumlanır. Rüyada general şan, şeref ve itibar demektir. Üniformalı general, büyük destek, yardım olarak yorumlanır.Rüyada bir generalle beraber olmak, isinde yükselecegine isarettir. Kendisinin general oldugunu görmek pek yakinda zengin bir adamla bir ticaret yapacagina delalet eder.

general konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal ve General Toenshend

Mustafa Kemal ve General Toenshend

Birinci Dünya Savaşında Irak'ta İngilizlerle savaşıyorduk. Bir aralık ele geçirdikleri Kutülemara kalesini az sonra bizim ordu çevirmiş, epey uğraştıktan sonra düşürmüş, içindekileri de komutanları General Townshend ile birlikte tutsak etmişti. Komutan İstanbul'a getirilerek savaşın sonuna değin Heybeliada'da gözaltı edilmiş, bırakışma olunca da yurduna dönmüştü. Anadolu'da Kurtuluş Savaşı...
  2. Ceza Buna Dur Dedi General

Ceza Buna Dur Dedi General

Pop denilen hep mini mini mini mini Rock ve rap liberal binin binin binin binin Gerisi hep kapital inin inin Buna dur dedi ceza general Hadi gel sen bana pasını ver Ve bana soru soracak olan o pis metropol kölesi, babi-ali yalaması Tertemiz raplerime cevap ver ama sorularsa pis Şu penisimi tut bana bak hadi gör beni Benim yaptığım işe saygı hiç ölmedi Ben başa hiç kazak örmedim hiç...
  3. Ceza Bana Dur Dedi General

Ceza Bana Dur Dedi General

Pop denilen hep mini mini mini mini Rock ve rap liberal binin binin binin binin Gerisi hep kapital inin inin Buna dur dedi ceza general Hadi gel sen bana pasini ver Ve bana soru soracak olan o pis metropol kölesi, babi-ali yalamasi Tertemiz raplerime cevap ver ama sorularsa pis Su penisimi tut bana bak hadi gör beni Benim yaptigim ise saygi hiç ölmedi Ben basa hiç kazak örmedim hiç...
  4. sarıkamış harekatına karşı rus general nikolski'nin notları

sarıkamış harekatına karşı rus general nikolski'nin notları

General Nikolski, notlarını günü gününe tutmuş, tarafsız bir görüşle Türklerin kahramanlıklarını övmüştür. Bu hatırattan bazı bölümleri, aşağıya alıyorum. TÜRKLER'iN İRADESİ VE DAYANMA GÜCÜ Türkler savaşta büyük kayıplara uğradıkları halde inatla karşı koymaktadırlar. Sarıkamış grubuna yardım maksadıyla BARDIZ'a özel bir grup gönderilmişti. Aynı zamanda bu grup Türkler'in ulaşımlarını...
  5. General mobile DST Diamond

General mobile DST Diamond

general mobile dst diamond general mobile dst diamond radyo yükleme radyo nerede radyosu nerde nerede Sevgililer gününe özel indirimi ile şu sıralar televizyonlardada karşımıza çıkan bu telefonu yakından inceledim Melek'ler.Dışı kadar iç tasarımıda güzel olan ve önemlisi tam bir bayana özel olan bu telefonun fiyatı şu sıralar indirimde ve 449 TL. Alacak olanların kaçırmamasını tavsiye...

Sayfayı Paylaş