gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Genetik modifiye mavi gül

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Japonya’da bir firma dünyanın ilk genetik modifiye mavi gülünü yarattı. Firmanın sözcüsü Kazumasa Nishizaki, gül hediye etmek isteyenlere alternatif olması için mavi gül yetiştirdiklerini ve önümüzdeki yıl piyasaya sunmayı planladıkları bu bitkinin büyük ilgi göreceğini söyledi. Henüz ismi ve fiyatı açıklanmayan güllerin, diğer güllerden daha pahalı olması ve lüks hediyeler arasına girmesi bekleniyor.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Genetik modifiye mavi gül
    Bence öyle bir zaman gelecek ki doğal olan en pahalı olacak...

Genetik modifiye mavi gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ~~MaVi GüL EfsaNesi~~

~~MaVi GüL EfsaNesi~~

MAVİ GÜL EFSANE Uzun çok uzun yıllar önce mutluluk ve güzellik içinde yaşayan bir topluluk varmış. Başarılı, sevecen,dürüst insanlarmış bunlar. Bu toplumu çekemeyen komşuları ise mutluluklarını bozmak için çeşitli planlar kurar dururlarmış.Amaçları ise kaleyi içten işgal etmekmiş. Hemen işe koyulmuşlar tabi. Kısa bir zaman sonra bu mutlu toplulukta isyanlar ve kavgalar başlamış. Bunu fırsat...
  2. modifiye

modifiye

Aracınızı sağdaki düğmeleri kullanarak istediğiniz gibi modifiye edin.Başlamak için Play'e basın...
  3. Mavi Gülüm Gönül Çiçeğim

Mavi Gülüm Gönül Çiçeğim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. hayırlı olsun (mavi gül)

hayırlı olsun (mavi gül)

arkadasım buda benden olsun köşen hayırlı olsun en sevdiğim cicekler mavi güldür benim biraz dogallıktan uzak ama olsun hos geliyo işte bu güller senin için olsun
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş