gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Geniş Aile Kara Bilal (Fırat Tanış) Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

geniş aile Geniş aile dizisinde Kara Bilal karakteriyle rol alan Fırat Tanış'ı eminim daha önce hiç böyle görmediniz.Farklı resimlerle ve pozlarla sizlere Fırat Tanış namı diğer Kara Bilal resimlerini sunuyorum.Öyle resimler varki karizmanın çizildiği andır diyorum arkadaşlar:D [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha hiç güleceğim yoktu yaa bu ne hal tipi zaten çok komik

Geniş Aile Kara Bilal (Fırat Tanış) Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geniş Aile...

Geniş Aile...

Geniş Aile'yi severek izleyenler varmı...??? Şahsen benim en beğendiğim karakter isyankar Zekai.:pirto:Peki sizin?
  2. Geniş Aile Cevahir (Ufuk Özkan) Resimleri

Geniş Aile Cevahir (Ufuk Özkan) Resimleri

ufuk özkan resimleri geniş aile Geniş aile dizisinde Cevahir karakterini canlandıran Ufuk Özkan Resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.
  3. Geniş Aile Dizisi Ulvi (Bülent Çolak) Resimleri

Geniş Aile Dizisi Ulvi (Bülent Çolak) Resimleri

ulvi ulvi nerelidir nereli Geniş aile dizisinde Ulvi karakterini canlandıran Bülent Çolak hakkında sizlere önce kısa biyografi bilgilerini ve sevenleri içinde sonrası resimlerini sunuyorum. Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 20 Eylül 1977 Geniş Aile dizisinde Ulvi karakteriyle ekranlarda beğeni toplayan Bülent Çolak, 20 Eylül 1977 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Reis Çelik‘in yönettiği...
  4. Geniş Aile Mürsel Resimleri

Geniş Aile Mürsel Resimleri

Geniş aile dizisinin en sevilen kahramanlarından biri olan Mürsel gerçek adıyla İlker Ayrık resimlerini sizler için paylaşıyorum.Mürsel diziye inanılmaz bir renk kattığı gibi gerçekten çok yetenekli bir oyuncu bizlerinde ailece severek izlediğimiz bir karakter:)
  5. Fırat Tanış kimdir

Fırat Tanış kimdir

fırat tanış kimdir fırat tanış aslen nereli nereli firat tanis kürt mü fırat tanış kimdir, kısaca hayatı, hayatı, aslen nereli, nereli, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri, "Geniş Aile" dizisinden tanıdığımız Fırat Tanış hakkında ve hayatı hakkında sizlere, bu yazımızda bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Fırat Tanış (tam adı Nuri Fırat Tanış) (d. 5 Mayıs-1975 İstanbul)...

Sayfayı Paylaş