gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Geniş Aile Mürsel (İlker Ayrık) Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

geniş aile mürsel gerçek adı mürsel kimdir geniş aile Her hafta büyük bir beğeni ve zevkle izlediğimiz Geniş Aile dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Mürsel gerçek adıyla İlker Ayrık hakkında sizlere merak etitğiniz biyografi bilgilerini sunuyorum. [​IMG]
    16/Ekim/1979′da Balıkesir’de dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünden mezun oldu. 2005/2006 sezonun da, Aykut Taşkın ile birlikte Pervasiz Tiyatro kurdu. 2008/2009 sezonunda Cimri oyunu ile Kent Oyuncuları’na katıldı. Tiyatro aktörlüğünün yanı sıra, 2002′de beri birçok Sinema, Telelevizyon ve Reklam çalışması yaptı.

Rol aldığı tiyatro oyunları

Cimri
    Uçurtmanın Kuyruğu
    Sığıntılar
    Vişne Bahçesi
    Oz Büyücüsü

Filmografisi

A.R.O.G 2008 Esnaf
    Cesaretin Var mı Aşka 2008 Hüsnü
    Babam Adam Olacak 2008 Ayhan
    Çocuk (film) 2007 Oktay
    Başımın Belası 2007 Cengiz
    Kuzey Rüzgarı 2007 Atilla
    Son Osmanlı Yandım Ali 2006 Yorgo
    Gizli Patron 2006
    Karınca Yuvası 2006 Mazlum
    Kadın Her Zaman Haklıdır 2005
    Kısmet 2005 Şenay
    Müjgan Bey 2004 Tekin
    Omuz Omuza 2004 Tufan Türe
    Kasabanın İncisi 2003 Gökhan
    Aslı ile Kerem 2002 Cem

Geniş Aile Mürsel (İlker Ayrık) Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geniş Aile...

Geniş Aile...

Geniş Aile'yi severek izleyenler varmı...??? Şahsen benim en beğendiğim karakter isyankar Zekai.:pirto:Peki sizin?
  2. Geniş Aile Mürsel Resimleri

Geniş Aile Mürsel Resimleri

Geniş aile dizisinin en sevilen kahramanlarından biri olan Mürsel gerçek adıyla İlker Ayrık resimlerini sizler için paylaşıyorum.Mürsel diziye inanılmaz bir renk kattığı gibi gerçekten çok yetenekli bir oyuncu bizlerinde ailece severek izlediğimiz bir karakter:)
  3. Seksenler Dizisi Çağatay Karakteri İlker Ayrık Kimdir ?

Seksenler Dizisi Çağatay Karakteri İlker Ayrık Kimdir ?

Bu konu; Seksenler Dizisi Çağatay Karakteri İlker Ayrık hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yüzlerinden biri olan İlker Ayrık, Seksenler dizisinin yanısıra halen "]Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programını sunuyor. Her iki programda da son derece başarılı bir grafik çizen İlker Ayrık 'ın hayatıyla ilgili bilgilerimiz şöyle.. İlker Ayrık,, Türk...
  4. İlker Ayrık Baba Oldu!

İlker Ayrık Baba Oldu!

Bu sayfa; İlker Ayrık Baba Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 80ler dizisinin başarılı oyuncularından, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sunucusu İlker Ayrık baba oldu. Dün sabaha karşı bir erkek çocuk sahibi olan Ayrık çifti bebeğe Ferit ismini koydu. İşte detaylar.. Ünlü oyuncunun eşi Sanem Ayrık, dün sabaha karşı Acıbadem Fulya Hastanesi’nde normal doğumla...
  5. İlker Ayrık Yepyeni Bir Film Projesiyle Beyzaperdede!

İlker Ayrık Yepyeni Bir Film Projesiyle Beyzaperdede!

ilker ayrık haberleri, ilker ayrık yeni filmi, ilker ayrık Sevgili melekler, Seksenler dizisnde yıldızı iyice parlayan ve Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasındaki eğlenceli sunumuyla herkesin beğenisini toplayan sempatik oyuncu İlker Ayrık, yepyeni bir sinema projesiyle beyazperdede yer alacak. Filmde kendisine Galip Derviş dizisinden tanıdığımız Algı Eke eşlik ederken, filmde ayrıca Selim...

Sayfayı Paylaş