gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Geniş Aile...

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

Geniş Aile'yi severek izleyenler varmı...??? Şahsen benim en beğendiğim karakter isyankar Zekai.:pirto:Peki sizin?

Geniş Aile... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geniş Aile(Kanal D)

Geniş Aile(Kanal D)

bihter dinçel ayak geniş aile cekim yeri geniş aile çekim yerleri genis cekim yeri KANALD dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Çekimlerine başlanılan dizi Geniş Aile yaz aylarında izleyicisiyle buluşacak bir aile dizisi olacak. Tanıtım fragmanında oldukça neşeli ve komik bir dizi olduğu hemen anlaşılıyor. Dizinin senaryosunu mizah ustası Cüneyt İnay yazıyor. Dizide düdük necmi olarak...
  2. Geniş Aile Mürsel Resimleri

Geniş Aile Mürsel Resimleri

Geniş aile dizisinin en sevilen kahramanlarından biri olan Mürsel gerçek adıyla İlker Ayrık resimlerini sizler için paylaşıyorum.Mürsel diziye inanılmaz bir renk kattığı gibi gerçekten çok yetenekli bir oyuncu bizlerinde ailece severek izlediğimiz bir karakter:)
  3. Geniş Aile Dizisinin Saati Değişti

Geniş Aile Dizisinin Saati Değişti

geniş aile Geniş Aile, Geniş Aile Mürsel, Geniş Aile Ulvi, Geniş Aile dizisi, Geniş Aile dizisi resimleri, Geniş Aile dizisini izleyenler dizinin yayın saati değişmiş bilginiz olsun... Star Tv’de Cuma günleri 2 dizi yayınlanacak. Uzun yıllar sonra ekrana dönen Sihirli Annem dizisi 29 nisan cuma gününden itibaren saat 20.00′de yayınlanmaya başlayınca, normalde o saatte yayınlanan...
  4. Geniş Aile Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Geniş Aile Dizisinde Sürpriz Ayrılık

geniş aile geniş aile dizisinden kim ayrılıyor kim ayrıldı rojda demirer aileden neden ayrıldı rojda demirer neden aileden geniş aile, dizisi, oyuncuları, nezaman bitiyor, kim ayrılıyor, özetleri, yeni bölümü hakkında detaylı bilgiler Sevilen dizi Geniş Aile'nin başrol oyuncularından biri diziden ayrılıyormuş...Geçelim detaylara... Star Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Geniş Aile’de bu...
  5. Azra Akın Geniş Aile Dizisinde

Azra Akın Geniş Aile Dizisinde

geniş aile, yeni oyuncular, azra akın, emel çölgeçen, Fırat Danış, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Star tv ekranlarında yayınlanan Geniş Aile dizisine iki yeni oyuncu geliyor melekler...Azra Akın ve dizinin Koyu Bilal'i Fırat Danış ile yapılan röportajı paylaşıyorum sizlerle... Geniş Aile' ekibine katılan Azra Akın, dizide Fırat Tanış'ın oynadığı Koyu Bilal'e aşık olacak....

Sayfayı Paylaş