gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Geniş Aile'ye Yeni Oyuncu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

geniş aile geniş aileye katılan sürpriz oyuncu aileye yeni katılan oyuncu aile yeni oyuncular katilan sürpriz kim Geniş aile dizisi, yeni katılan oyuncular, yeni ekip, geniş aile dizisine yeni gelen oyuncu hakkında detaylı bilgi alalım.

Geniş aile dizisi bu günlerde diziden ayrılan ve diziye dahil olan oyuncularla gündemde. Diziye katılan yeni oyuncu kimmiş öğrenelim melekler.

Ekranların sevilen dizisi ’Geniş Aile’ye yeni bir yüz katıldı. Mafya babasının kızı Zeynep karakterini canlandırmaya başlayan Buket Araz, güzelliğiyle dikkatleri üzerinde topluyor.

Yeşim Ceren Bozoğlu ve Rojda Demirer’in diziden ayrılmasıyla ’Geniş Aile’ kadrosuna katılan genç oyuncu Buket Araz, aynı zamanda bir spor tutkunu. Siirtli anne ve Arap asıllı babanın kızı olarak dünyaya gelen Buket Araz, Türkçe’nin yanı sıra Kürtçe de biliyor. TRT Şeş’ten program teklifi aldığını belirten Buket Araz, "Profesyonelim ve işimi yapıyorum. Kamera karşısına geçince işimi en iyi şekilde yapmayı düşünürüm. Gelen teklif beni çok heyecanlandırdı" dedi.

Geniş Aile'ye Yeni Oyuncu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahşi Cazibe'ye Yeni Oyuncu

Yahşi Cazibe'ye Yeni Oyuncu

yahşi cazibe, dizisi, yeni oyuncu, vural çelik, hakkında detaylı bilgiler burada Avrupa Yakasında Kubilay rolü ile izlediğimiz Vural Çelik en son Nuri dizisinde karşımıza çıkmıştı...Şimdi ise Yahşi Cazibe dizisinde rol alacakmış melekler... Son olarak Nuri dizisinde izlediğimiz Vural Çelik yeni sezonda Yahşi Cazibe dizisinde rol alacak. Vural Çelik Ejder Komiser'in kardeşini...
  2. GEniş Aile dizisi yeni oyuncu kadrosuyla bu akşam başlıyor

GEniş Aile dizisi yeni oyuncu kadrosuyla bu akşam başlıyor

geniş aile yeni katılan oyuncular geniş aile yeni oyuncu kadrosu geniş aile dizisi, sezon başlangıcı, ne zaman başlıyacak, yeni oyuncuları, oyuncu kadrosu, 3 sezon, görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Sevilen dizi "Geniş Aile" bu akşam sezon başlangıcını yapıyor Melek'lerim. Oyuncu kadrtosunda yenilikler yapan dizi, bu sezonda yine herkesi ekran başına...
  3. Behzat Ç ye yeni oyuncu Selim Yaşaran

Behzat Ç ye yeni oyuncu Selim Yaşaran

behzat ç yeni sezon behzat ç selim yaşaran Ekranların sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Behzat Ç dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde rol alan Selim Yaşaran ile anlaşma yaptı Melek'lerim. Behzat Ç dizi yeni bölüm de Selim Yaşaran ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden 'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizisinde Fatmagül'e tecavüz eden Selim Yaşaran'ı...
  4. Doksanlar Dizisi Yeni Oyuncuları Açıklandı

Doksanlar Dizisi Yeni Oyuncuları Açıklandı

Bu sayfa; Doksanlar Dizisi Yeni Oyuncuları Açıklandı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Birol Güven'in yni dizi projesi Doksanlar dizisinin hazırlıkları devam ederken yeni oyuncular da kadroya katılmaya devam ediyor. Birol Güven'in Şebnem Bozoklu'dan sonra diziye dahil ettiği isimler Gamze Özalan ve Hande Soral oldu. İşte detaylar.. Son olarak Şebnem Bozoklu'yla...
  5. "Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

"Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

ben buralarda yeniyim oyuncuları ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, en son İller Güçler dizisinin yapımcılığını üstlenen Limon Yapım yepyeni bir diziyle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. "Ben Buralarda Yeniyim" dizisiyle evlerimize konuk olacak başroldeki ünlü isim ise Nurgül Yeşilçay. Yönetmen koltuğunda Nurgül...

Sayfayı Paylaş