gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Geniş Bileklik sevenler buyruuun

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

geniş bileklik Geniş bileklik seven biri olarak bunların hepsine bayıldım diyebilirim.. Özellikle de gümüş olanlarına..:esra:

2. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben geniş bilezikleri çok severim...hepsini çok beğendim......

Geniş Bileklik sevenler buyruuun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİleklİk

Bİleklİk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bileklikler

Bileklikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Geniş Aile...

Geniş Aile...

Geniş Aile'yi severek izleyenler varmı...??? Şahsen benim en beğendiğim karakter isyankar Zekai.:pirto:Peki sizin?
  4. Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bu konu altın kaplama bileklik modelleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, takılar kadınların eski zamanlardan beri vazgeçemediği materyallerden birisi. Zevkler ise çeşit çeşit. Kimisi altın hayranıdır, bilezikler, kolyeler, küpeler. Kimisi altın sevmez kafayı gümüşle bozmuştur. Kimisi de doğal taşlardan hoşlanır ve bu taşların verdiği şifalara inanır. İmitasyon genelde...

Sayfayı Paylaş