gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Geniş mutfaklar için ada mutfak

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ada mutfak modelleri Ada mutfak dekorasyonu

Ada mutfak modelleri
    geniş mutfaklara çok yakışıyor. Mutfağın bir diğer avantajı mutfak masası kullanılmadan bar tip sandalyelerle yemek alanı oluşturulması. Mutfak dekorasyonu yapacak melekler için iyi fikir olabilir.

Geniş mutfaklar için ada mutfak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak

Mutfak

Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekar ise yakında izdivaç edecek demektir. Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekarsa kısa süre sonra evlenecek anlamındadır. Birtakım tehlikeler atlatacak, kötü günler geçireceksiniz. Kişinin sağlığı, rahatı, yuvasındaki bolluğu belirtir.Rüyada mutfak görmek, bekar için evlenmeye, evli için rahatlik veya geçime isarettir.Birtakım...
  2. mutfak

mutfak

Mutfak insanların şansını doğrudan etkileyen bir mekandır. Bu mekanı düzenlerken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri elementlerin dengesidir. Ateş elementini temsil eden ocak veya fırın; su elementini temsil eden lavabo, buzdolabı ve bulaşık makinaları ile yanyana veya karşılıklı olmamalıdır. Ateş ve su kesinlikle karşı karşıya gelmemelidir. Lavabo(su) ve Ocak(ateş) yanyana...
  3. Bu mutfak panoları mutfağınız için

Bu mutfak panoları mutfağınız için

Mutfak dekorasyonu Mutfak panoları Benim mutfağımda tablo saat var siz de mutfağınıza birşeyler asmak istiyorsanız belki bu panolar size fikir verebilir. Tablo ve duvar dekorasyonu için iyi örnekelr bence. İlki yiyecekelrle ilgili. Kuru yiyecekelrle yapılmış. Bizde kolaylıkla yapabiliriz sanırım. Diğer mutfak panosu ise düğme ve kurdela kullanılarak yapılmış. ikiside şık olmuş bence.
  4. Ada mutfak dekorasyonu

Ada mutfak dekorasyonu

Ada mutfak örnekleri Ada mutfak dkorasyonu Ada mutfak güzel bir mutfak modeli çok modern duruyor ama bu mutfak modelini uygulamak için geniş bir mutfak lazım. eğer geniş bir mutfağım olsa bu ada mutfak modelini tercih ederdim.
  5. ada mutfak modeli kullananlar

ada mutfak modeli kullananlar

merhaba arkadaşlar aranızda ada mutfak modeli kullananlar varsa sormak istiyorum nasıl memnunmusunuz düz mutfakmı yoksa ada mutfak modelimi daha kullanışlı oluyor mutfağımı yenilicem ama modele henüz karar veremedim ada mutfak modelleri çok hoşuma gidiyor kullanıcı yorumlarından sonra tam olarak karar verecem

Sayfayı Paylaş