gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Geniş Su Dalgası Nasıl Yapılır ? Örnek Resimler..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu geniş su dalgası nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, birkaç yıldır moda olan doğal dalgalı saçlar 2013 yılında da yerini koruyacak. Saçları düz olanlar ise yine ellerinden maşayı düşüremeyecek. Yalnız maşayla yapılan dalgalar mutlaka iyice dağıtılacak ve doğalmış görünüşü verilecek. Dalganın doğal olabilmesi için dalgalar geniş tutulacak. Biz de bu sayfamızda saçları düz olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için doğal geniş su dalgası nasıl yapılır anlatacağız ve örnek resimleri galerimizden inceleyeceğiz..

Ne kadar geniş dalga istiyor isek, maşamızın ya da presimizin boyutu o kadar geniş olmalıdır. Saçlar tamamen kuru olmalı, nemli ya da ıslak saçlarla çalışmak kesinlikle mümkün olmayacaktır. Bu materyaller saçımızı kurutmayacağı için nemden dolayı saç düşer ve yapılan işlem boşa çıkar.

Presimizi yaparken saçı ilk önce sıkıştırıyoruz ve presimizi yavaş yavaş çevirerek saçlarımızı içe doğru alıyoruz. Bu işlem sırasında presimizi aynı yönde ve hafif aşağı doğru kaydırarak sarıyoruz. Bıraktıktan sonra yeni bir bukle çıkıp daha sonra bu bukleyi açtığımızda daha yeni dalgalar ve bununla birlikte su dalgaları elde etmiş oluruz.

Su dalgasını presten çıkarttıktan sonra kalıcı olmasını istediğimizde; pensimizi dalganın ortasına takıp biraz çevirerek dibe doğru pensimizle tutturmak gerekir. Burada bir ayrıntı daha veriyorum, uçları çok fazla almamıza gerek yok çünkü bu sefer dalganın eşitliği bozulabilir. Saçımızdaki su dalgalarında düşme daha çok diplerde yaşandığı için, dipleri pensle tutturarak soğumaya bırakmamız gerekir. Açıldığında daha homojen ve daha özgün bir dalga elde etmiş oluruz.

Geniş Su Dalgası Nasıl Yapılır ? Örnek Resimler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

maşa ile su dalgası nasıl yapılır su dalgası nasıl yapılır video saç düzleştirici ile saç düzleştirici video Dalgalı saçlar oldukça revaçta...Saçlarınızı dalgalı hale getirmek daha hacimli durmasını istiyorsanız kuaföre gitmenize gerek yok size anlatacağım yöntemle saçlarınızı kolayca dalgalı hale getirebilirsiniz... Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutuyoruz. Saçların tamamen kuru...
  2. Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

hürrem saçı nasıl yapılır parmak dalgası saç yapımı video ders dersleri parmak dalgası, nedir, nasıl yapılır, nasıl uygulanır, saç modelleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Herşeyde olduğu gibi saçta da eskiye dönüş moda.1920-1930 larda çok revaçta bir saç modeli olan parmak dalgası nasıl yapılır öğrenmek ve uygulamak isterseniz,buyrun...:tik:...
  3. Su dalgası nasıl yapılır haydi gelin öğrenin melekler

Su dalgası nasıl yapılır haydi gelin öğrenin melekler

sul dalgası nasıl yapılır su dalgası saç modelleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. 2012 saç kesim modasından sizler için seçtiğimiz önümüzde ki yıla damgasını vuracak olan, 2012 Bob saç modelleri konularımızın yanı sıra, bizleri ziyaret eden beyleride düşündük ve 2012 erkek saç kesim modellerinide sizlerin beğenisine sunduk. Şimdi ise modası asla geçmiyen abiye saç modelleri arasında ilk...
  4. Meraklısına Su Dalgası Naıl Yapılır Öğretiyoruz

Meraklısına Su Dalgası Naıl Yapılır Öğretiyoruz

su dalgası su dalgası nasıl yapılır Saçları sağlıklı ve güzel olan kadınların kendine de güvenleri tam olur melekler :) Saçlarımıza gerekli olan saç bakımı yöntemlerini uygulayıp sağlıklı olmasını sağladıktan sonra sıra onlara güzel bir şekil vermeye gelir. Son yıllarda ki doğal görünüm trendini de düşünürsek uygulayacağınız en hoş saç modeli su dalgası saç modelidir. Bu yazımızda sizlere...
  5. Su dalgası yaptıran varmı

Su dalgası yaptıran varmı

merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok düz ama ben dalgalı saç seviyorum ve saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum. Çevremde yaptıran arkadaşların çoğu memnun kalmadı benimde çekindiğim yerler oldu böyle olunca... Ben su dalgasının saçlarımda doğal durmasını istiyorum acaba aranızda saçına su dalgası yaptıran oldumu memnunmusunuz yorumları bekliyorum kararsızım

Sayfayı Paylaş