gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Genişleyebilen estetik görünüşlü bir hamile kıyafeti

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Hamilelik sırasında genişleyen karın bölgesi nedeniyle bol giysiler giymek zorunlu hale gelir. Hamileliğin her evresine uygun bedende giysi bulmak oldukça zor olabilir. [​IMG]

Hamileyken de şık görünmek isteyen bayanların derdine son verebilecek güzel bir buluş. Hamilelik sürecinde karın ölçüsü giderek büyür. Bu nedenle başlangıçta alınan bir giysi ya çok bol görünür ya da zamanla dar gelmeye başlar. Bu sorunun farkına varan kolombiyalı tasarımcı Marisol Rodriguez, ön bölgesi genişleyebilen estetik görünüşlü bir hamile kıyafeti tasarlamış.

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok zekice düşünülmüş

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok farklı ve hoş gözüküyorlar teşekkürler

4. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hoş ama renkleri pek uygun değil yaa kendimi börtü böjük gibi hissederim bununla..
    Emeğine sağlık balım..

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel yorumlarınız için teşekkürler melekler muwah :D İnşallah ben bir gun hamiş kalırrım ve bunlara benzer büsüürü kıyafeti 9 ay boyunca giyebilirim :D

Genişleyebilen estetik görünüşlü bir hamile kıyafeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kıyafetleri

Hamile Kıyafetleri

hamile kıyafetleri Harika hamile üst giyimleri.Hepsi birbirinden şık ve rahat.İsterseniz bir gözatın.
  2. hamile kıyafetleri

hamile kıyafetleri

hamilelik kıyafetleri kapalılar için hamile kıyafetleri kapalılar için spor kıyafetler tesettür hamile ankara Hepsi birbirinden şık ve rahat hamile giyimlerini çok beğeneceksiniz.Tesettürlü arkaşalarımızıda unutmadık.Buyrun; tesettürlü hamile kıyafetleri
  3. hamile kıyafetleri

hamile kıyafetleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hamile kıyafetleri

Hamile kıyafetleri

hamile kıyafetleri, 2012 hamile kıyafetleri, hamile abiyeleri, hamilelik çok zordur alınan kilolar sayesinde giysi seçimi zorlaşır,eski kıyafetler üzerinize olmaz,giysi seçenekleri azalır,şimdi hamile melekler için 2012 hamile abiyelerini paylaşıcaz.Daha çok seçenek ,şık hamile kıyafetleri için mükemmel hamile kıyafetleri konusuna da göz ata bilirsiniz.
  5. hamile kıyafetleri

hamile kıyafetleri

Hamile elbise modelleri hamile jile Hamile kıyafetlerinizi nereden alıyorsunuz özelikle indirimli olan markaları paylaşalım herkes yararlanabilsin ben hamileliğimde en çok jean giymeyi özlemiştim kendime uygun bir jean beğenemeiştim ama size incelemeniz için güzel jean modeller sunuyorum

Sayfayı Paylaş