gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Genital Bölge Renk Açma

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

genital bölge koyuluğu,genitel bölge koyuluğu nasıl geçer,genital bölge koyuluğunun tedavisi varmı,genital bölge koyuluğuna ne iyi gelir,genital bölge koyuluğu hakkında bilgiler
    g.jpg

Genital Bölge Renk koyuluğu ve Genital Lazerle Vajina Daraltma ve Genital Renk Açma:

Cinsel yaşamımız, vücutdaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar, estetik de çok büyük önem taşımaktadır. Genital organının görüntüsünden hoşnutsuz pek çok genç kadın bu sorunlarını kimseyle paylaşamamak da ve cinsel birliktelikde başarısız olacağı kaygısıyla kendilerine güvenlerini kaybederek cinsel birlikteliği ve evlenmeyi ertelemektek zorunluğunda kalabilmektedir.

Psikolojik ve fizyolojik sorunlara yol açabilen şekil ve görünüm bozuklukları; kişinin kendine olan güvenini azaltmakta ve cinsellikten gerektiği gibi keyif almasını engellemektedir. Yine sosyal ortamlarda da kendini kötü hissetmesine neden olmaktadır. Oysa artık genital renk koyuluğunun çözümü lazerle ve kozmetik ürünlerle göründüğünden çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Genital lazer estetiği uygulamalarının yaygınlaşması

Lazer genital bölgede; ağda, epilasyon, güneş, ilaç kullanımı, hamilelik ve yaşlanma, menopoz, ergenlik gibi durumlarda ortaya çıkan renk koyuluklarının ortadan kaldırmaya yardımcıdır.

Bu uygulamalarla sadece görsel renk bozuklukları değil aynı zamanda genital bölgede hücresel gençleştirme de yerine getirilmektedir. Böylece hastaların hayat kaliteleri yükseltilirken, psikolojik bozuklukları da düzelmektedir.

Lazerle özellikle genital renk açma uygulaması ortalama 30 dakika süren ve lokal anestezi eşliğinde yapılan bir uygulamadır. Uygulamadan yaklaşık 10 gün sonra etkinliği gözle görülür bir şekilde hissedilir. Hastaların hiçbir aktivite kısıtlaması söz konusu değildir.

Genital Bölge Renk Açma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genital bölge temizliği

Genital bölge temizliği

Genital bölge temizlik ürünleri, nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar Kadınlar için en önemlişeydir genital temizlik. İşte sizlere genital temizlik için bazı ürünler arkadalar Hijyenik genital bölge solüsyonu İntim Mendil İntim Likid Genital bölge ferahlatıcı ve hijyen sağlayıcı jel Genital temzilik mendili ayrıntılı bilgi ve fiyatlarına BURAYA tıklayrak...
  2. genital bölgemde kaşıntı

genital bölgemde kaşıntı

1 yıldır genital bölgemde kaşıntı sorunum var eczaneden ilaç aldım kullandım ama bir sonuç alamadım doktora gitmeye utanıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz hangi ilacı bana tavsiye edersiniz
  3. Genital bölgedeki siğiller nasıl geçer?

Genital bölgedeki siğiller nasıl geçer?

genital bölge siğili nedir,genital bölge siğili neden olur,genital bölge siğiline ne iyi gelir,genital bölge siğili tedavisi,genital bölge siğili hakkında bilgiler Siğiller zaman zaman insanların vücudunda çıkan et benine benzeyen deri çıkıntılarına verilen isimdir. En çok ellerde parmakların yan taraflarında ve üstlerinde çıkan virütik bir deri hastalığıdır. Virüs üst deri...
  4. Kararan genital bölge için lazerle renk açma

Kararan genital bölge için lazerle renk açma

genital renk açma nedir,genital renk açma nasıl yapılır,genital renk açma nerde yapılır,genital renk açma işlemi,kararan bikini bölgesi için renk açma işlemi hakkında bilgiler Genital Bölge Renk koyuluğu ve Genital Lazerle Vajina Daraltma ve Genital Renk Açma: Cinsel yaşamımız, vücutdaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar, estetik...
  5. Genital bölge kararmasına ne iyi gelir ?

Genital bölge kararmasına ne iyi gelir ?

Bir çok bayan genital bölge kararması ile ilgili büyük sıkıntılar yaşıyor.Genital bölge kararması ister beyaz tenli olsun isterse esmer tenli bir çok bayanın kabusudur.Kimi doğumla alakalı desede doğum yapmayan bekar genç kızlarda da aynı sorun maalesef var.Piyasada genital bölge kararması için rant sağlayan kremler mevcutken hiç biri emin olun işe yaramıyor.Peki genital bölge kararması...

Sayfayı Paylaş