gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Genital bölge temizliği

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

Genital bölge temizlik ürünleri, nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar

Kadınlar için en önemlişeydir genital temizlik. İşte sizlere genital temizlik için bazı ürünler arkadalar

Hijyenik genital bölge solüsyonu

İntim Mendil

İntim Likid

Genital bölge ferahlatıcı ve hijyen sağlayıcı jel

Genital temzilik mendili

ayrıntılı bilgi ve fiyatlarına BURAYA tıklayrak öğrenebilirsiniz

GREY bunu beğendi.
Genital bölge temizliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet dönemlerinde genital bölge temizliği

Adet dönemlerinde genital bölge temizliği

Genital bölge çok terleyen bir bölge olduğu için sık sık temizlik yapılmazsa kötü kokulara neden olmanın yanında cinsel problemlere ve hastalıklara da neden olabilir. Kadınların adet döneminde genital bölge temizliği daha da bir önem kazanmaktadır. Genital bölge temizliği, kişisel temizlik uygulamaları arasında önemli yer tutmaktadır. Cinsel organlarımızın bulunduğu kasık bölgesinin her...
  2. genital bölgemde kaşıntı

genital bölgemde kaşıntı

1 yıldır genital bölgemde kaşıntı sorunum var eczaneden ilaç aldım kullandım ama bir sonuç alamadım doktora gitmeye utanıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz hangi ilacı bana tavsiye edersiniz
  3. Hanımlar Gebelikte Genital Bölge Temizliği nasıl olmalı

Hanımlar Gebelikte Genital Bölge Temizliği nasıl olmalı

Gebelikte Genital Bölge Temizliği nasıl olmalı bana bu konuda acil bilgi verirseniz çok sevinirim. Bebeğe zarar vermesin diye nasıl bir yöntemle özel bögle temizliği yapabilirim?
  4. Hamilelikte Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Hamilelikte Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Sevgili melekler, her kadın için genital bölge temizliği büyük önem taşır. Bu durum hassas bir dönem olan gebelik dönemi için daha da önem verilmesi gereken bir konudur. Bu yazımızda gebelikte genital bölge temizliği ile ilgili bazı bilgiler verceğiz sizlere ... Genital bölge temizliği kadınların sağlığı için yaşamsal bir önem taşıyor. Temizlik şartlarına dikkat edilmediği zaman ciddi...
  5. Genital Bölge Renk Açma

Genital Bölge Renk Açma

genital bölge koyuluğu,genitel bölge koyuluğu nasıl geçer,genital bölge koyuluğunun tedavisi varmı,genital bölge koyuluğuna ne iyi gelir,genital bölge koyuluğu hakkında bilgiler Genital Bölge Renk koyuluğu ve Genital Lazerle Vajina Daraltma ve Genital Renk Açma: Cinsel yaşamımız, vücutdaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar,...

Sayfayı Paylaş