gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

genital bölgemde kaşıntı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1 yıldır genital bölgemde kaşıntı sorunum var eczaneden ilaç aldım kullandım ama bir sonuç alamadım doktora gitmeye utanıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz hangi ilacı bana tavsiye edersiniz

2. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    canım öle tavsiye ile ilaç olmazki hassas bi bölge bence kulakdan duyma ilaçları hiç kullnma ya daha kötü bi şey olursa bi bayan dr a git bnce utanma sağlığın için

genital bölgemde kaşıntı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet dönemlerinde genital bölge temizliği

Adet dönemlerinde genital bölge temizliği

Genital bölge çok terleyen bir bölge olduğu için sık sık temizlik yapılmazsa kötü kokulara neden olmanın yanında cinsel problemlere ve hastalıklara da neden olabilir. Kadınların adet döneminde genital bölge temizliği daha da bir önem kazanmaktadır. Genital bölge temizliği, kişisel temizlik uygulamaları arasında önemli yer tutmaktadır. Cinsel organlarımızın bulunduğu kasık bölgesinin her...
  2. Genital bölge temizliği

Genital bölge temizliği

Genital bölge temizlik ürünleri, nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar Kadınlar için en önemlişeydir genital temizlik. İşte sizlere genital temizlik için bazı ürünler arkadalar Hijyenik genital bölge solüsyonu İntim Mendil İntim Likid Genital bölge ferahlatıcı ve hijyen sağlayıcı jel Genital temzilik mendili ayrıntılı bilgi ve fiyatlarına BURAYA tıklayrak...
  3. Genital Bölge Renk Açma

Genital Bölge Renk Açma

genital bölge koyuluğu,genitel bölge koyuluğu nasıl geçer,genital bölge koyuluğunun tedavisi varmı,genital bölge koyuluğuna ne iyi gelir,genital bölge koyuluğu hakkında bilgiler Genital Bölge Renk koyuluğu ve Genital Lazerle Vajina Daraltma ve Genital Renk Açma: Cinsel yaşamımız, vücutdaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar,...
  4. Genital bölgedeki siğiller nasıl geçer?

Genital bölgedeki siğiller nasıl geçer?

genital bölge siğili nedir,genital bölge siğili neden olur,genital bölge siğiline ne iyi gelir,genital bölge siğili tedavisi,genital bölge siğili hakkında bilgiler Siğiller zaman zaman insanların vücudunda çıkan et benine benzeyen deri çıkıntılarına verilen isimdir. En çok ellerde parmakların yan taraflarında ve üstlerinde çıkan virütik bir deri hastalığıdır. Virüs üst deri...
  5. Genital bölge kararmasına ne iyi gelir ?

Genital bölge kararmasına ne iyi gelir ?

Bir çok bayan genital bölge kararması ile ilgili büyük sıkıntılar yaşıyor.Genital bölge kararması ister beyaz tenli olsun isterse esmer tenli bir çok bayanın kabusudur.Kimi doğumla alakalı desede doğum yapmayan bekar genç kızlarda da aynı sorun maalesef var.Piyasada genital bölge kararması için rant sağlayan kremler mevcutken hiç biri emin olun işe yaramıyor.Peki genital bölge kararması...

Sayfayı Paylaş