gebe
  1. utangaç melek

utangaç melek Forum Okuru

genital bölgeye lazer epilasyon yaptıranların yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında utangaç melek tarafından paylaşıldı.

selam melekler koltuk altı ve bacak bölgeme lazer yaptırıyorum ama sanırım biraz korkumdan genital bölgeye şimdiye kadar yaptıramadım diğer bölgelerim bayağı bitti sayılır artık özel bölgeminde tüylerden kurtulmasını istiyorum sanırım yakında korkumu yenerek genital bölgemede lazer epilasyon yaptıracam yaptırmadan önce işlemi yaptıran kişilerin yorumlarını çok merak ediyorum. nasıl genital bölge lazer epilasyondan memnun kaldınızmı kaç seansta bitiyor çok canınız yanıyormu bunları bilmek istiyorum

genital bölgeye lazer epilasyon yaptıranların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kararan genital bölge için lazerle renk açma

Kararan genital bölge için lazerle renk açma

genital renk açma nedir,genital renk açma nasıl yapılır,genital renk açma nerde yapılır,genital renk açma işlemi,kararan bikini bölgesi için renk açma işlemi hakkında bilgiler Genital Bölge Renk koyuluğu ve Genital Lazerle Vajina Daraltma ve Genital Renk Açma: Cinsel yaşamımız, vücutdaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar, estetik...
  2. yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

selam hanımlar yüzüne lazer epilasyon yaptıran varsa deneyimlerini benimle paylaşırsa sevinirim yan etkileri varmı bazıları yüze lazer epilasyon yaptırmanın zararlı olduğunu söylüyor benimde yüzümde biraz tüylenme oldu ve bu durum canımı sıkıyor eğer gelen yorumlar olumlu olursa bende yüzüme lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum
  3. Evde lazer epilasyon yaptıran varmı?

Evde lazer epilasyon yaptıran varmı?

evde lazer epilasyon nasıl yapılır,evde lazer epilasyon yaptıranlar,ev tipi lazer epilasyon,ipl nedir,ipl nasıl yapılır,ev tipi lazer epilasyon hakkında bilgiler Evde lazer epilasyon yapmak, ipl yöntemi ile gerçekleşmektedir. İpl’nin açılımı yoğun ışık demetidir. Bu yöntemle, yoğun olarak verilen ışık demeti sayesinde, kıl kökleriniz nazik bir biçimde yakılarak, lazer epilasyon işlemi...
  4. Alexandrite İle  Lazer Epilasyon Yaptıran varmı?

Alexandrite İle Lazer Epilasyon Yaptıran varmı?

Alexandrite lazer epilasyon, medikal estetik alanda en çok kabul edilen lazer sistemlerinden birisidir. Alexandrite lazer ile yapılan epilasyonda önemli olan cihazın kalitesi ve estetisyenin uzmanlığıdır. Koyu tüylerde çok etkili olan bu sistem, Essi Polikliniği bünyesinde bulunmaktadır. Ağda, tüy dökücüler, tıraş ve diğer birçok yöntem, istenmeyen tüylerden kurtulmakta sadece geçici...
  5. Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Lazer (Soprano Ice) Alma Lasers tarafından geliştirilen son teknoloji, Soprano Ice Diod Lazer, yeni “buz” başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano ICE), lazer...

Sayfayı Paylaş