gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

George Bean

Konu, 'Biyografi' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

İngiliz filologudur (Londra 1903). St. Paul okulunda ve Pembroke kolejinde okudu. 1926'dan 1943'e kadar Yunan Sanatı üzerinde dersler verdi. Daha sonra İstanbul Üniversitesi'nde klasik filoloji öğretimi yaptı. 1965'te aynı üniversiteye şeref profesörü seçildi. Türkiye'de kaldığı sürece her yıl Anadolu'nun birçok antik şehrini dolaştı ve bulduğu yazıtlar üzerinde ilgi çekici çalışmalar yaptı. alıntı

George Bean konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mr. Bean Tatilde

Mr. Bean Tatilde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. heLLuu  beanDA GELdım(:

heLLuu beanDA GELdım(:

seLAMM.. bende geLDım..caTLAK BİR FORUm TUTkunuyum.qezerken dıkatmı cektı geLdım(: umarım guzeL vakIT GECiririzz.. BENIDE ARANIZA AlırmISNZZ:D bu arada iLknur tuana beN. istnbuLDAN djLIK YAPYom. bukadar işte ee daha yoK tanısında goruN dıMI:d herkeze kocaman merhabalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr (::party::melek:
  3. George Clooney Fotoğrafları

George Clooney Fotoğrafları

George Clooney Fotoğrafları arıyorum yenileri ve en yakışıklı George Clooney Fotoğrafları olsun anladınız siz onu :D
  4. George Clooney Resimleri

George Clooney Resimleri

George Clooney Resimleri George Clooney Fotoğraf Galerisi Az önce sizlere George Clooney biyografi bilgilerini aktarmıştık, şimdi ise biyografi bilgilerinin yanı sıra birde George Clooney en yakışıklı resimlerini paylaşmak istiyoruz Melek'ler:)
  5. Eskiçağda Ege Bölgesi - George E. Bean

Eskiçağda Ege Bölgesi - George E. Bean

Eskiçağda Ege Bölgesi ege bölgesini tanıtan kitap Bu konumuzda Ege Bölgesinin eski çağda ki görünümü ve o zamanlarla ilgili bilgileri barındıran bir kitabı tanıtıyoruz sizlere: Eskiçağda Ege Bölgesi... Yazar: George E Bean Basım: Arion Yayınevi Tür: Tarih Ağustos 1997 ISBN: 9755710353

Sayfayı Paylaş