gebe
  1. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

George Clooney'den Deprem Mesajı

Konu, 'Magazin' kısmında Sanfora tarafından paylaşıldı.

Bir çok bayan'ın sevgilisi(bizzat ben bayılırım ona
    :tik:) ünlü yakışıklı oyuncu George Clooney geçtiğimiz gün katıldığı Hollywood Film Festivali'nde, Demet Öger aracılığıyla Türkiye'ye "geçmiş olsun" mesajı gönderdi.

Clooney "Türkiye'de yaşanan afeti duydum. Çok geçmiş olsun. Üzüntünüzü paylaşıyorum" dedi.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Helal olsun vallahi, mesaj üstüne mesaj parası yokmuymuş :)

George Clooney'den Deprem Mesajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. George Bean

George Bean

İngiliz filologudur (Londra 1903). St. Paul okulunda ve Pembroke kolejinde okudu. 1926'dan 1943'e kadar Yunan Sanatı üzerinde dersler verdi. Daha sonra İstanbul Üniversitesi'nde klasik filoloji öğretimi yaptı. 1965'te aynı üniversiteye şeref profesörü seçildi. Türkiye'de kaldığı sürece her yıl Anadolu'nun birçok antik şehrini dolaştı ve bulduğu yazıtlar üzerinde ilgi çekici çalışmalar yaptı....
  2. Deprem

Deprem

Yer sarsıntısi görmek hamile kadının çöcuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete, Bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması devlet başkanına ve halkına isabet edecek olan şidddet ve korkuya, Deprem olduğunu ve kimi insanların sağ kaldığını, kimilerinin de öldüğünü görmek oraya devlet adamlarının gelmesine ya da...
  3. depreM

depreM

Selam..Melike..16...Hayfan.. Memnun oldum.. :party:
  4. Yakışıklı Aktör George Clooney'ın Süpriz Aşkı

Yakışıklı Aktör George Clooney'ın Süpriz Aşkı

en yakışıklı yabancı aktörler yabancı aktör resimleri yakışıklı aktörler uluslararası aktör türleri aktörlerin isimleri AMERİKA’DA YAYINLANAN BİR DERGİDE, BELKİ DE BUGÜNE KADAR ORTAYA ATILAN EN İLGİNÇ AŞK İDDİASINI SAYFALARINA TAŞIDI. Dergiye göre Pakistan’ın bir suikaste kurban giden eski başbakanı Benazir Butto’nun yeğeni Fatima Butto ile Hollywood’un en yakışıklı aktörlerinden George...
  5. George Clooney Fotoğrafları

George Clooney Fotoğrafları

George Clooney Fotoğrafları arıyorum yenileri ve en yakışıklı George Clooney Fotoğrafları olsun anladınız siz onu :D

Sayfayı Paylaş